Huawei вперше продає автомобілі – Cyrus SF5 лідирує

Згідно з новими повідомленнями, Huawei вперше продаватиме машини у своєму магазині. Однак, який автомобіль буде продавати Huawei? Цей автомобіль не буде від жодної популярної марки, яку ви знаєте. Huawei продаватиме Cyrus SF5, китайський розумний автомобіль від Chongqing Xiaokang. Компанія (Chongqing Xiaokang) спочатку розбагатіла на мотоциклетних амортизаторах. Згодом вона співпрацювала з іншим виробником для виробництва та продажу мотоциклів. Зараз вона в інтелектуальному автомобільному бізнесі.

Huawei вперше продає автомобілі - Cyrus SF5 лідирує

Говорячи про Cyrus, ця марка автомобілів справді невідома у китайській автомобільній промисловості. Це пов’язано з тим, що материнська компанія має лише певні рекламні ресурси на Середньому Заході. Зараз цей бренд не привертає особливої ​​уваги. Однак, якщо зараз Huawei буде у співпраці, чи все зміниться?

Зараз в компанії все змінюється. Huawei практично трансформує бренд Cryus за ніч з марки автомобіля, про яку ніхто не дбає, на “солодку” марку. Протягом одного тижня в торговому центрі Huawei замовлення на Cyrus SF5 перевищують 6000. Саме такий вплив має Huawei на китайському ринку. Ця величина приблизно в шість разів перевищує весь порядок на 2020 рік.

Згідно з повідомленнями, Huawei та Cyrus фактично розпочали співпрацю ще у 2019 році. Обидві компанії співпрацювали з низкою ключових компонентів, таких як двигуни, мікроконтролери, Hicar, розумні кабіни та т. і. Це в основному головні частини нового електричного смартавтомобіля.

Чому Huawei обрала Cyrus?

Багато людей спантеличені, чому Huawei обрала Cyrus своїм першим всебічним партнером? Хоча Cyrus і не відомий, це вже восьма компанія в країні, яка отримала кваліфікацію з виробництва нових електромобілів, видану Національною комісією з розвитку та реформ. Принаймні вона має гарне накопичення технологій та кваліфікації та повний набір автомобільних виробничих ліній.

Для Huawei вона не просто хоче бути постачальником автомобільних складників. Компанія також прагне мати більше слова в проєктуванні та розробці всього автомобіля. Якщо вона вибере інші великі бренди, такі як SAIC, цього буде важко досягти.

Таким чином, Huawei потребує невеликої автомобільної компанії, такої як Cyrus, якою легко керувати. З Cyrus він може легко запускати автомобілі, які відповідають його специфікаціям. Однак компанії також потрібні великі автомобільні компанії, такі як SAIC та BYD, щоб розширити покриття своєї автомобільної системи.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: