Xiaomi Mi Browser додає нову функцію мережевого диска

Відповідно до відгуків користувачів Xiaomi в MIUI мережі, вбудований браузер систему має нове оновлення. Його версія – 14.5.18, і воно має кілька вдосконалень. Примітно, що цей браузер тепер додає функції мережевого диска та виправляє низку помилок. Відповідно до знімків екрану, браузер Xiaomi додає хмарний диск Thunderbolt, і користувачі можуть вибрати вхід за допомогою облікового запису Mi або облікового запису Thunder. Завдяки цьому користувачі можуть насолоджуватися 6T місця для зберігання, трансляцією відео хмари та функціями швидкого завантаження. Це видається досить корисним доповненням для користувачів із важкими файлами.

Зараз це нове оновлення було помічено в браузерах Mi у Китаї. Однак наразі немає жодних ознак того, що воно знаходиться і за межами Китаю. Якщо ви часто використовуєте свій браузер Xiaomi Mi, ви можете перевірити, чи є в браузері це нове оновлення.

Наразі Xiaomi фінансує краудфандинг Gas Guard

Xiaomi бере участь у виробництві безлічі пристроїв. Більшість його непопулярних пристроїв зазвичай потрапляють у краудфандинг ще до того, як вони з’являться на ринку. Нещодавно компанія випустила новий продукт для краудфандингу, який називається Xioami Mi Gas Guard. Нині цей пристрій перебуває у краудфандингу в Xiaomi Home та Xiaomi Mall. Цільове фінансування цього пристрою становить 169 юанів (26 доларів США). Однак після офіційного запуску пристрою він продаватиметься за 179 юанів (28 доларів).

Xiaomi співпрацювала з Honeywell для створення Xiaomi Mi Gas Guard. Цей виріб сертифіковано як протипожежний засіб. Він безперешкодно виявляє витоки газу та подає сигнал тривоги, щоб попередити користувача. Водночас додаток Mijia також буде надсилати повідомлення, щоб віддалено нагадувати користувачам, навіть якщо користувача немає вдома, що вони можуть отримати інформацію.

Xiaomi Mi Gas Guard підтримує звукову та світлову сигналізацію з високим децибелом. Коли пристрій виявляє витік природного газу, він може негайно надіслати звукову та світлову сигналізацію з високим децибелом не менше 70 дБ (А). Крім того, обладнання зв’язане з електромагнітним клапаном. Електромагнітний клапан може закриватися через клемну тягу. Пристрій цим користується і може вчасно відключити джерело витоку.

Крім того, цей пристрій має вбудований шлюз Bluetooth, який підтримує всі підлеглі пристрої шлюзу Mijia Bluetooth, так що кухня більше не стає зоною сліпого сигналу. Пристрій також підтримує дистанційний самоконтроль. Вам не потрібно натискати кнопку вручну, щоб відкрити додаток Mijia, щоб здійснити дистанційну самоперевірку. Користувачі також можуть перевірити концентрацію газу в режимі реального часу за допомогою програми.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua