Ціни криптовалют падають повсюдно

Криптовалюта рекламується як валюта майбутнього, і багато людей інвестують у ці цифрові гроші. На сьогодні у світі є тисячі криптографічних файлів. Однак лише деякі з них популярні у всьому світі. Наскільки прибутковою не виглядає криптоінвестиція, насправді вона дуже ризикована, як і будь-яка інша інвестиція. Насправді це одна з найризикованіших інвестицій, яку можна зробити, якщо немає належного розуміння того, як працює ринок.

Нині на криптовалютному ринку є страх, оскільки, здається, ціни на цифрові валюти падають по всьому світу. Нинішнє падіння цін на криптовалюту досить унікальне. Це не падіння, обмежене біткойнами або будь-якою іншою популярною цифровою валютою. Усі ці валюти одночасно падають у ціні. Хоча зазвичай протягом дня відбуваються деякі проміжні підвищення, ціна закриття, як правило, нижча за стартову.

Вебсайт Coinbase впав

Згідно з повідомленнями, поряд зі зниженням цін на цифрові криптовалюти, такі як біткойн, вчора впала Coinbase, найбільша біржа цифрових криптовалют у США. У зв’язку з цим Coinbase зазначив у своїй заяві: «Ми виявили деякі проблеми з Coinbase і Coinbase Pro, і деякі функції можуть не працювати належним чином. Наразі ми розслідуємо ці проблеми й надамо оновлення якомога швидше».

Через простої вебсайту та програми Coinbase деякі користувачі висловили розчарування. Це тому, що вони вважають цей період вдалим часом для інвестування. Здається, це вдалий час, оскільки ціни на цифрові криптовалюти різко падають. Під впливом цього, на початку торгів вчора ціна акцій Coinbase впала на 10%.

Дані показують, що як найбільша у світі цифрова криптовалюта, ціна біткойна вчора за 24 години впала на 25% до 33 147 доларів. Ціна Ethereum впала на 37% до 2227 доларів. Крім того, ціна Dogecoin також впала на 37% – до 33 центів. З усім тим, на момент написання цього звіту поточна ціна біткойна становить близько 39 000 доларів, тоді як Ethereum торгується приблизно за 2600 доларів. Нинішні коливання цін, схоже, є хорошим періодом для інвестицій.

На додаток до Coinbase, іншої торгової платформи, популярної серед роздрібних інвесторів, “Binance” також вчора вранці оголосив, що припинить виведення деяких зашифрованих цифрових валют.

Нагадування: Інвестиції в криптовалюту ризиковані, і ви повинні бути обережними, виходячи на ринок. Інвестиції в цифрову валюту мають більші ризики та непередбачуваність, і ця стаття не являє собою жодної форми заохочення та поради щодо інвестицій.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: