Huawei розробила та запатентувала гнучкий екран для ігор

Заборона в США Huawei суттєво впливає на ринок смартфонів компанії. Однак Huawei є транснаціональною компанією, і у неї є багато інших видів бізнесу, яким вона може займатися. З моменту заборони компанії вона зосереджується на інших бізнесах. Її  інновації все ще є першокласними, і вона випустила пару інноваційних пристроїв або компонентів. Згідно з недавньою доповіддю, Huawei Technologies Co., Ltd. опублікувала патент на “спосіб зображення та електронний пристрій для електронного пристрою з гнучким екраном”. Патентна заявка постачається з номером CN112817470A.

Крім того, анотація патенту містить більше інформації про придатність цього пристрою. Це показує, що дисплей пропонує користувачам ігрового сектору більше задоволення від перегляду. У рефераті написано «для покращення ігрового досвіду користувача під час гри». Очевидно, що це дисплей для ігрового ринку.

Методи зображення включають:

  • Якщо гнучкий екран знаходиться у складеному стані, у відповідь на операцію відкриття ігрової програми електронний пристрій відбиває інтерфейс ігрової програми через перший інтерфейс;
  • У відповідь на перехід гнучкого екрана зі складеного стану в розкладений електронний пристрій відбиває інтерфейс ігрового додатка на весь екран через гнучкий екран, а інтерфейс ігрового додатка на весь екран на гнучкому екрані – це другий інтерфейс дисплея.

34-дюймовий вигнутий екран Huawei MateView з частотою 3К 165 Гц буде продаватися з 1 червня

Китайський виробничий гігант Huawei сьогодні провів повномасштабну конференцію щодо запуску нового продукту Smart Life. На цій події компанія офіційно оголосила деталі свого нового високоякісного дисплея MateView. Цей пристрій має не тільки 34-дюймовий вигнутий дисплей, він також використовує екран високої частоти оновлення 3K 165 Гц. Крім того, цей пристрій оснащений стереодинаміками SoundBar. SoundBar – це і база, і динамік. Він інтегрує подвійні динаміки потужністю 5 Вт, що складаються з 2 динаміків повного діапазону, і підтримує 2.0 канали. Компанія також оголосила, що Huawei MateView і Mate View GT з’являться на полицях 1 червня.

Дисплей MateView GT використовує 34-дюймовий вигнутий екран, який має кривину 1500R. Крім того, цей монітор використовує пластик чорної матової текстури. Як і серія Huawei Mate40, він створює відчуття міжзоряних воріт у науково-фантастичному фільмі. Модель електронного спорту має роздільну здатність 21: 9 “3K+”, яка, як очікується, буде мати роздільну здатність 3440 x 1440, частоту оновлення 165 Гц та подвійні динаміки.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua