Android 12 матиме функцію «Сar key» – використовуй смартфон як ключ від машини

Минув майже рік, як Apple додала функцію “ключ від машини” до iPhone. Зацікавлені користувачі Apple тепер можуть використовувати свої iPhone для запуску своїх автомобілів. У вівторок Google оголосив на конференції Google I/O, що пізніше цього року він також забезпечить функцію ключа автомобіля. Система Android 12 додає цю функцію, і вона може перетворити смартфон Android на ключ від машини. Однак, схоже, ця функція буде спочатку доступна лише для пристроїв Pixel та Samsung Galaxy.

 

Google справді повільно оновлює функцію ключа автомобіля для мобільних телефонів, але прогрес автовиробників у цій функції також дуже повільний. Насправді Google згадувала лише одну марку виробника автомобілів, з якою вона співпрацює — BMW. Крім того, BMW нещодавно оголосив про співпрацю з Samsung на початку цього року. Згідно з повідомленнями, BMW обіцяла підтримку лише цифрових ключів від автомобіля, сумісної моделі поки що немає.

Є два основних рішення для реалізації функції зміни ключа автомобіля на мобільному телефоні. Рішення – UWB (ультраширокосмугова технологія) та NFC (технологія ближнього зв’язку). Останні покоління iPhone від Apple та останні годинники Apple Watch Series 6 підтримують технологію UWB. Це не тільки дозволяє телефону перетворитися на ключ від машини, але й дозволяє користувачам знайти свою машину на переповненій стоянці.

Більше смартфонів Android підтримуватиме функцію “ключ від машини”

За припущеннями, телефони Google Pixel наступного покоління також підтримуватимуть технологію UWB. Однак, враховуючи сумісність з наступними пристроями, як мобільні телефони Apple, так і Google мають вбудовані чіпи NFC. Це означає, що вони також можуть підтримувати рішення NFC, перетворюючи смартфон на ключ від машини.

BMW, можливо, не єдиний виробник автомобілів, який цікавиться потенціалом UWB. Hyundai Motor та Kia Motors також є членами Альянсу UWB. Крім того, Hyundai Motor також є членом Альянсу FiRa, який спеціалізується на просуванні UWB. Крім того, Apple, Google, Samsung, LG, BMW, GM, Honda, Hyundai та Volkswagen є членами CCC (Car Connectivity Consortium).

Незалежно від того, яке технічне рішення в остаточному підсумку обрав виробник автомобілів, установи та виробники, які беруть участь у цьому стандарті, дозволять користувачам використовувати функцію ключа автомобіля в смартфонах різних марок. Samsung згадав про це на конференції Galaxy S21 на початку цього року. Google також повідомив, що опублікує більше інформації про технічні стандарти, які будуть прийняті для функції ключа автомобіля мобільного телефону пізніше цього року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua