Nokia C20 Plus і Nokia C30 поставляються з величезними батареями

Зараз Nokia має кілька моделей смартфонів. Й тепер компанія вирішила запустити C-серію і G-серію. Серія C від Nokia складається з бюджетних смартфонів. Прийшов новий витік, який натякає на два нові смартфони Nokia серії C. Їх називають Nokia C20 Plus та Nokia C30. Раніше Nokia випустила смартфон C20, тому зараз здається, що варіант Plus вже в дорозі разом з абсолютно новим C30.

Nokia C20 Plus та Nokia C30: більші акумулятори!

Звіт надходить від Nokibar на китайському вебсайті Baidu. Згідно з повідомленням, Nokia збирається випустити два нові смартфони з часом автономної роботи кращим, ніж будь-який попередній смартфон Nokia. Акумулятор стане найбільшою родзинкою пристроїв. Як відомо, смартфони Nokia постачаються з чистою системою Android, що ще більше покращить час автономної роботи. Ранні витоки свідчать про те, що ці два пристрої можуть бути найкращими дешевими смартфонами з великим акумулятором.

Звіт також дає нам уявлення про дизайн завдяки ескізам. Багато хто розчарований Nokia, бо вони використовують однакову конструкцію для такої кількості пристроїв і це виглядає застарілим. У будь-якому випадку, C20 Plus не має заднього сканера відбитків пальців, тоді як C30 його має. C30 також більший у порівнянні з C20 Plus. Говорячи про подібність, обидва мають подвійну задню камеру. Знизу знаходиться решітка динаміка, а зверху – 3,5-мм роз’єм для навушників.

Згідно з витоками даних, Nokia C20 Plus матиме акумулятор на 5000 мАг, а C30 – на 6000 мАч. Це величезні батареї для Nokia. Сподіваюся, Nokia забезпечує швидку зарядку, щоб ці величезні батареї було можна швидко поповнити. Порівнявши Nokia C20 із C20 Plus, ми бачмио, що це буде великим стрибком. Базовий C20 має батарею на 3000 мАг, яка є слабкою. Додаткові 2000 мАг а батареї зробить його кращим пристроєм.

Основні моменти Nokia C20

Нагадаємо, Nokia C20 поставляється з 6,52-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю HD+ (720 x 1600 пікселів). Є один 5-мегапіксельний задній модуль камери та 5-мегапіксельний фронтальний. C20 поставляється з чипсетом Unisoc SC9863A та працює під управлінням Android 11 GO Edition. Ми очікуємо, що C20 Plus і C30 також працюватимуть під управлінням Android 11 GO Edition і матимуть чипсети Unisoc. За допомогою серії C Nokia намагається націлити на людей, яким потрібні лише основні функції. Повідомте нам у розділі коментарів ваші думки щодо майбутніх смартфонів серії C.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua