Новий WearOS: найкраще від Samsung, Google та Fitbit

Однією з головних подій першого дня Google I / O 2021 є нова співпраця Google і Samsung. Обіцяється новий WearOS, який стане результатом злиття Samsung Tizen та Google Wear. Великі компанії вирішили об’єднати зусилля в боротьбі з Apple Watch.

Майбутній Galaxy Watch перейде на нову платформу, але інші виробники також матимуть до неї доступ. І, киваючи партнеру, Google оголосив, що смартфони Samsung та їх власні смартфони є найбільш безпечними пристроями на ринку з 2017 року.

Співпраця між Samsung та Google повинна призвести до кращої, швидшої та енергоефективнішої операційної системи для пристроїв, що носяться, а також до обіцянки покращеного користувацького досвіду та розширених функцій управління здоров’ям. Основна увага приділяється оптимізації програмного забезпечення нових чіпів для пристроїв, що носяться, та впровадженню різноманітних датчиків. Вже зараз компанії заявляють про успіх у більш плавному показу анімації та збільшенні швидкості запуску програм на 30%.

Розумні годинники WearOS отримають магазин Google Play, автономну службу Google Maps без підключення смартфона та автономний режим у YouTube Music.

Першими пристроями на основі нової платформи стануть майбутні годинники Samsung Galaxy, які повинні дебютувати цієї осені. Google тісно співпрацює з Fitbit. Деякі з найпопулярніших та запитуваних функцій від Fitbit перейдуть на WearOS. Fitbit, зі свого боку, пообіцяв випустити преміумпристрої з WearOS у майбутньому.

Варто зазначити, що пристрої, які вже є на ринку, не отримають оновлення до WearOS. Але Samsung не відмовиться від випущених Galaxy Watch, їм буде надана підтримка ще 3 роки.

 

Наступні розумні годинники Samsung Galaxy Watch перейдуть на ОС Google Wear

Раніше новини, посилаючись на повідомлення авторитетного інсайдера Нільса Аренсмаєра, розкрили нові подробиці про наступне покоління розумних годинників Samsung Galaxy Watch. Ключовою зміною стане те, що компанія відмовиться від операційної системи Tizen.

Samsung Galaxy Watch 4 буде доступний у розмірах 42 та 46, тоді як Galaxy Watch Active 4 – у розмірах 40 та 42 мм. Для порівняння, нинішнє покоління Samsung Galaxy Watch 3 має дві версії – 41 і 45 мм. А Galaxy Watch Active 2 – 40 і 44 мм.

Ось повний список майбутніх моделей годинників з технічними номерами:

  • Galaxy Watch 4 (42 мм) SM-R880
  • Galaxy Watch 4 (46 мм) SM-R890
  • Galaxy-Watch Active 4 (40 мм) SM-R860
  • Galaxy Watch Active 4 (42 мм) SM-R870

Презентація пристроїв, що можна носити, відбудеться цього літа. Можливо, їх зможуть показати разом зі смартфонами Galaxy Z Fold 3 та Z Flip 3. Інсайдер відзначив перехід майбутнього Galaxy Watch на Wear OS. Річ у тому, що зараз на ОС Tizen дуже мало сторонніх додатків для розумних годинників Samsung, на відміну від операційної системи Google.

Очікується, що Galaxy Watch 4 також матиме оптичний датчик для неінвазивного аналізу рівня цукру в крові. Своєю чергою, Galaxy Watch Active 2 може отримати деякі спрощення, щоб конкурувати з Apple Watch SE.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: