Android 12 Beta доступний для Google Pixel та деяких інших пристроїв

Google розпочав розповсюдження Android 12 Beta відразу після оголошення про це на конференції розробників Google I / O 2021. Смартфони Pixel 3 / 3XL, Pixel 3a, Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 4a 5G та Pixel 5 вже можуть спробувати наступне глобальне оновлення Android. Зробити це можна двома способами: зареєструватися в програмі Android Beta та отримати оновлення “по повітрю” або оновити програмне забезпечення самостійно, використовуючи необхідну збірку за посиланням нижче. Кілька великих оновлень будуть випущені влітку в рамках Android Beta, а остаточна збірка буде доступна восени.

Android 12 Beta 1 для смартфонів Pixel

Публічна бета-версія нової програмної платформи отримала перероблений інтерфейс та низку нових функцій, зокрема покращення конфіденційності даних користувачів.

Відразу привертає увагу абсолютно новий дизайн, заснований на стилі Material You, який замінив стиль Material Design, використаний у попередніх версіях ОС. Новий стиль приніс масу візуальних змін, включаючи великі та яскраві елементи дизайну, динамічні кольори та більш плавну анімацію. Віцепрезидент Google з управління продуктами Android та Play Market Sameer Samat назвав новий інтерфейс “найбільшою зміною дизайну в історії Android”.

Однією з головних особливостей нового інтерфейсу є можливість автоматичної зміни системних кольорів при зміні шпалер. Android 12 буде підбирати відтінки, щоб найкраще відповідати вибраним користувачем шпалерам та один одному. Ці відтінки застосовуються до кнопок, повзунків та інших елементів інтерфейсу для більш гармонійного вигляду.

Повний список смартфонів для Android 12 Beta

Google оголосив, що на додаток до своїх смартфонів Pixel можна буде одразу спробувати Android 12 Beta на смартфонах від 10 сторонніх брендів. А зараз сайт Android опублікував список смартфонів-учасників разом із посиланнями, необхідними для встановлення тестового програмного забезпечення. Нижче ми додаємо повний список моделей, за цим посиланням ви можете знайти необхідну прошивку для завантаження та самостійної установки. Пам’ятайте, що всі маніпуляції повинні проводитися з чітким розумінням того, що саме ви робите, інакше прошивка може закінчитися дуже сумно. Якщо ви все ще впевнені в собі, не забудьте створити резервну копію даних, щоб їх не втратити. Повноцінна комерційна прошивка для цих пристроїв буде готова, очевидно, до кінця року. Деталі з’являться пізніше.

  • Xiaomi: Mi 11, Mi 11 Ultra, Mi 11X та Mi 11X Pro
  • OnePlus: OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro
  • ASUS: Zenfone 8
  • ZTE: Axon 30 Ultra
  • OPPO: Find X3 Pro
  • Vivo: IQOO 7
  • Realme: Realme GT
  • TCL: TCL 20 Pro 5G
  • Tecno: Camon 17
  • Sharp: TBA
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua