1 червня закінчиться необмежений обсяг пам’яті Google Photos

Що стосується послуги обміну фотографіями та їх зберігання, Google Photos справді є найпопулярнішим та найкращим варіантом. З моменту свого первісного випуску у 2015 році сервіс отримав багато нових функцій, удосконалень та іншого. Ключовою родзинкою послуги було необмежене зберігання фотографій та відео, які зберігаються у високій якості. Натомість оригінальна якість займає необхідний простір із квоти вашого облікового запису Google.

Завдяки цьому необмеженому сховищу багато користувачів смартфонів значною мірою покладаються на Google Photos для зберігання своїх фотографій у хмарі. Ну, це все має змінитися, оскільки гігант пошукової системи вирішив покласти край цій пропозиції необмеженого сховища. Ось все, що вам потрібно знати про це нове рішення, та те, що воно означає для вас.

Google Photos: необмежений обсяг пам’яті закінчиться цього місяця!

1 червня закінчиться необмежений обсяг пам’яті Google Photos

Зараз Google вирішив припинити пропозицію необмеженого зберігання високоякісних фотографій та відео з 1 червня. Це означає, що лише цього місяця у вас є необхідні заходи, якщо ви сильно покладаєтесь на цю послугу. З 1 червня Google Photos використовуватиме наявну квоту в 15 Гб з вашого облікового запису Google для зберігання фотографій та відео. З огляду на це, тепер у вас є два варіанти продовжити далі: ви можете або придбати нові плани продовжувати користуватися Google Photos, або просто завантажити ці файли в автономному режимі та, можливо, шукати якусь альтернативу.

Щоб продовжувати користуватися послугою, вам потрібно буде підписатися на платформу Google One. Ось список планів, які ми розглядаємо:

1 червня закінчиться необмежений обсяг пам’яті Google Photos

  • 15 Гб пам’яті (наявне) – безкоштовно
  • 100 ГБ пам’яті – 1,99 долара на місяць або 19,99 долара на рік
  • 200 Гб пам’яті – 2,99 долара на місяць або 29,99 долара на рік
  • Місце на 2 ТБ – 9,99 долара на місяць або 99,99 долара на рік

Залежно від ваших потреб у сховищі, ви можете вибрати будь-який зі згаданих вище планів зберігання Google One, щоб надалі користуватися Google Photos. Окрім простого зберігання, програма Google One також пропонує деякі додаткові переваги.

  • Доступ до експертів Google
  • Можливість додати свою сім’ю
  • Додаткові переваги для учасників
  • Деякі пропозиції повернення готівки в Google Store (залежно від плану)

Якщо ви значною мірою покладаєтесь на такі сервіси Google, як Фотографії, Диск та Документи, тоді підписка має більше сенсу. Якщо ви не бажаєте платити Google за зберігання ваших фотографій та відео, тоді ви можете завантажити всі ці фотографії в автономному режимі.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: