Samsung готовий продемонструвати гнучкий S-подібний екран

Реальність така, що складні смартфони з’явилися і вже нікуди не подінуться. Вони не підірвали ринок і ще довго будуть мати попит лише у тих, хто готовий платити більше за дивні пристрої, незалежно від наявних проблем із надійністю та довговічністю. Samsung серйозно зайнятий проєктами пристроїв з гнучкими дисплеями та готовий піти далі у своїх дослідженнях.

Повідомлялося, що цього тижня в рамках своєї участі у SID Display Week 2021 південнокорейський гігант покаже принципово нові складні пристрої. Очікується, що це складений 17-дюймовий планшет та гнучкий смартфон із 7,2-дюймовим екраном, який можна скласти у двох місцях, а сама структура нагадує літеру Z або S. Ми припускаємо, що в певному сценарії складання нижня половина екрана може взяти на себе функції сенсорної клавіатури.

Серед нових продуктів може бути Samsung Slidable Display, або екран що розтягується горизонтально, який у своєму звичному стані є смартфоном. Якщо вам потрібно отримати більший дисплей для перегляду відео та різного вмісту, дисплей можна розтягнути.

Також обіцяють анонс технології UPC (Under Panel Camera), що є не що інше, як камера під дисплеєм. Подейкують, що інженерам Samsung все-таки вдалося досягти прийнятного рівня світлопропускання в місці розташування модуля селфі. Комерційна продукція з новими технологіями не буде представлена, компанія лише буде демонструвати та говорити про нові дослідження та, можливо, покаже прототипи.

Компанія Samsung придумала незвичайний смартфон, який згинається в різні боки

Бюро патентів і товарних знаків США (USPTO) надало Samsung патент на дисплейний пристрій. Ця лаконічна назва приховує дуже цікавий смартфон, оснащений гнучким екраном.

У розгорнутому вигляді гаджет виглядає як звичайний моноблочний мобільний телефон. Користувачі зможуть традиційно взаємодіяти з великим екраном.

Як видно з патентних ілюстрацій, конструкція передбачає подвійні лінії у верхній і нижній областях пристрою. Таким чином, верхню або нижню секцію можна закрити, а зображення відбивається на решті дисплея.

При необхідності ви можете скласти обидва розділи одночасно – у такому стані екран буде повністю прихованим. До того, згідно з ідеєю південнокорейського гіганта частини смартфона зможуть обертатися на 180 градусів як вперед, так і назад, що дозволить застосовувати різні режими використання.

Однак, як це часто буває з нестандартними конструкціями; пристрій, показаний на зображеннях, тепер існує лише в патентних документах. Чи збирається Samsung втілювати цю ідею в життя, не ясно.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua