Samsung готовий продемонструвати гнучкий S-подібний екран

Реальність така, що складні смартфони з’явилися і вже нікуди не подінуться. Вони не підірвали ринок і ще довго будуть мати попит лише у тих, хто готовий платити більше за дивні пристрої, незалежно від наявних проблем із надійністю та довговічністю. Samsung серйозно зайнятий проєктами пристроїв з гнучкими дисплеями та готовий піти далі у своїх дослідженнях.

Samsung готовий продемонструвати гнучкий S-подібний екран

Повідомлялося, що цього тижня в рамках своєї участі у SID Display Week 2021 південнокорейський гігант покаже принципово нові складні пристрої. Очікується, що це складений 17-дюймовий планшет та гнучкий смартфон із 7,2-дюймовим екраном, який можна скласти у двох місцях, а сама структура нагадує літеру Z або S. Ми припускаємо, що в певному сценарії складання нижня половина екрана може взяти на себе функції сенсорної клавіатури.

Samsung готовий продемонструвати гнучкий S-подібний екран

Серед нових продуктів може бути Samsung Slidable Display, або екран що розтягується горизонтально, який у своєму звичному стані є смартфоном. Якщо вам потрібно отримати більший дисплей для перегляду відео та різного вмісту, дисплей можна розтягнути.

Samsung готовий продемонструвати гнучкий S-подібний екран

Також обіцяють анонс технології UPC (Under Panel Camera), що є не що інше, як камера під дисплеєм. Подейкують, що інженерам Samsung все-таки вдалося досягти прийнятного рівня світлопропускання в місці розташування модуля селфі. Комерційна продукція з новими технологіями не буде представлена, компанія лише буде демонструвати та говорити про нові дослідження та, можливо, покаже прототипи.

Компанія Samsung придумала незвичайний смартфон, який згинається в різні боки

Бюро патентів і товарних знаків США (USPTO) надало Samsung патент на дисплейний пристрій. Ця лаконічна назва приховує дуже цікавий смартфон, оснащений гнучким екраном.

У розгорнутому вигляді гаджет виглядає як звичайний моноблочний мобільний телефон. Користувачі зможуть традиційно взаємодіяти з великим екраном.

Samsung готовий продемонструвати гнучкий S-подібний екран

Як видно з патентних ілюстрацій, конструкція передбачає подвійні лінії у верхній і нижній областях пристрою. Таким чином, верхню або нижню секцію можна закрити, а зображення відбивається на решті дисплея.

Samsung готовий продемонструвати гнучкий S-подібний екран

При необхідності ви можете скласти обидва розділи одночасно – у такому стані екран буде повністю прихованим. До того, згідно з ідеєю південнокорейського гіганта частини смартфона зможуть обертатися на 180 градусів як вперед, так і назад, що дозволить застосовувати різні режими використання.

Однак, як це часто буває з нестандартними конструкціями; пристрій, показаний на зображеннях, тепер існує лише в патентних документах. Чи збирається Samsung втілювати цю ідею в життя, не ясно.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: