DIZO: Realme матиме свій власний суббренд

У Oppo, Vivo та OnePlus є одна материнська компанія – BBK Electronics. Правда, формально всі вони вважаються незалежними та їм навіть вдалося створити власні суббренди або “підгалузі BBK”. Отже, Vivo має iQOO, а Oppo вивів Realme на ринок три роки тому для боротьби з Xiaomi та її смартфонами Redmi. Сьогодні Realme має солідну частку на ринку і вирішив, що настав час придбати власний суббренд.

Прийшло повідомлення про те, що Realme матиме «дочку» – DIZO, яка займеться випуском смартпристроїв. Правда, новинки не будуть створюватися з нуля, і компанія лише ребрендингуватиме розумні годинники Realme Watch 2, бездротові навушники Realme Buds Air 2 та Realme Buds Wireless 2 Neo. Перша з названих гарнітур вийде як DIZO GoPods D, а друга – DIZO Wireless.

Офіційна презентація бренду відбудеться 25 травня. Одночасно ми сподіваємось дізнатись про те, які товари будуть включені до сфери інтересів DIZO та на яких ринках вони планують представляти свою продукцію. Можливо, DIZO був винайдений для індійського ринку, а бренд Realme залишиться на весь світ.

20 травня Realme представить смартгодинник Watch 2 Pro, бездротові навушники та Bluetooth-динамік

Найближчим часом бренд Realme має намір представити ціле розмаїття розумних аксесуарів. Хоча модель Watch 2 вже з’явилася на деяких ринках, версія Pro та багато інших пристроїв, сумісних зі смартфонами та аудіообладнанням, чекають своєї черги.

Випуск Watch 2 Pro, бездротових навушників шиї Realme Buds Wireless 2 та Buds Wireless 2 Neo та портативної колонки Realme Pocket Bluetooth повинен відбутися 20 травня.

Судячи з офіційного банера, нова модель годинника має такий самий прямокутний дизайн, як і звичайний Watch 2, а згідно з базою даних FCC, пристрій оснащений акумулятором на 390 мАг. Для порівняння – звичайна модель без суфікса Pro має акумулятор на 315 мАг.

Realme Buds Wireless 2 є спадкоємцями 2019 Realme Buds Wireless, використовуючи подібне кріплення на шию. Про технічні характеристики поки нічого не відомо.

Повідомляється, що більш функціональна версія – Buds Wireless 2 Neo – також буде продаватися. Є деяка інформація про цю модель. Вона вже продається на Шрі-Ланці й оснащена 11,2-міліметровими динаміками та акумулятором на 150 мАг для безперервного відтворення до 17 годин. Модель використовує інтерфейс Bluetooth 5.0 для спілкування зі смартфоном та має водонепроникне покриття стандарту IPX4.

Динамік Bluetooth Realme Pocket виглядає як велика пігулка на відміну від уже наявного у продажу округлого Realme Cobble Bluetooth. В той самий час для зручності перенесення до обох варіантів кріпляться спеціальні шнурки. Решта специфікацій буде оголошено пізніше.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua