ASUS ZenFone 8 серії отримує своє перше оновлення програмного забезпечення

Ще минулого тижня ASUS представила свою довгоочікувану серію смартфонів і здивувала нас протистоянням певним чуткам. Компанія представила новий смартфон, який отримав назву ZenFone 8, і має невеликий формфактор, налаштування чотирьох камер та дисплей з отвором. Для тих, хто не може попрощатися з дуже характерним для компанії механізмом перекидання камери, компанія представила ZenFone 8 Flip, який пропонує Qualcomm Snapdragon 888 SoC, і, крім того, це не таке велике оновлення. Сьогодні як ZenFone 8, так і ZenFone 8 Flip отримують своє перше оновлення програмного забезпечення після запуску. Очевидно, він виходив із виправленнями в останню хвилину, які не були готові до випуску.

До запуску телефону рецензенти отримали додаткове оновлення з версіями WW 30.10.46.64 для ZenFone 8 та WW 30.10.39.62 для ZenFone 8 Flip. Це перші оновлення для дуету флагманів. Зараз компанія готує нові збірки для цих смартфонів. ZenFone 8 отримує версію програмного забезпечення WW 30.11.51.41, тоді як 8 Flip планується з версією WW 30.11.55.37.

ASUS ZenFone 8 серії отримує своє перше оновлення програмного забезпечення

 

 

Дві зміни для ZenFone 8 включають пріоритетний режим меню налаштувань телефону. Цей пріоритетний режим дозволяє користувачеві встановити “пріоритетні контакти”, які можуть обійти функцію відключення звуку телефону та дзвонити в будь-якому випадку, якщо це пріоритетний дзвінок. Оновлення також включає функцію пошуку для “Force Dark Mode”. Ця функція в основному вмикає темний режим для програм, які зазвичай його не підтримують. Він доступний на стандартному Android, починаючи з Android 10, і іноді може бути трохи глючним. Нова панель пошуку дозволяє шукати назву встановленої програми, замість того, щоб шукати її у списку.

Новий журнал змін для ZenFone 8 і 8 Flip включає такі зміни:

  • Покращення стабільність системи
  • Покращення продуктивності системи
  • Покращена якість камери
  • Включає новий пріоритетний режим у налаштуваннях ASUS
  • Функція пошуку тепер показує примусовий темний режим
  • Увімкнено VoLTE на Telia (Литва)
  • Додано VoLTE та VoWifi на ICE (Норвегія)
  • Оновлений випуск безпеки Android (квітень 2021)

Обидва флагмани поставляються з Android 11 прямо з коробки, що навряд чи є сюрпризом на цей момент. Замість сильно налаштованого програмного забезпечення за часів серії ZenFone 5, компанія зараз обирає близьку до базової версію Android. Як уже згадувалося, простий ZF8 отримує всі основні моменти як один з найкращих «міні» флагманів у галузі. ZenFone 8 Flip, навпаки, не надто вражає через численні схожість із флагманами минулого року.

 

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: