Суперництво між Apple і Microsoft повернулося

Деякий час битва між Apple та Microsoft була “стриманою”. Однак із нещодавніми свідченнями Microsoft проти Apple у справі Epic загострилася конкуренція між цими компаніями. Позов Epic Games показав, що Apple і Microsoft перебувають у напрузі. Ці компанії будуть конкурувати у всьому – від хмарних обчислень до змішаної реальності (MR).

Протягом останніх кількох років Apple і Microsoft, схоже, мали хороші стосунки. Наприклад, Microsoft Office та інші програми стали з’являтися на iPad та iPhone. Насправді керівника Microsoft навіть запросили взяти участь у нещодавньому запуску продукту Apple. Microsoft сумісна з Apple Pencil та Magic Keyboard у своєму додатку iPadOS. Крім того, бездротовий ігровий контролер Xbox простий у використанні на iPad.

Однак з листопада минулого року, після запуску пристроїв Mac з чіпом M1, все почало змінюватися. Apple найняв Джона Ходжмена, актора, відомого як “PC Guy”, для просування нового Mac. У відповідь компанія Intel найняла ще одного актора, відомого як “актор Мак Гай”, для просування ПК на базі Intel. Справа погіршилася, оскільки Apple відмовилася дозволити програмне забезпечення Microsoft в iTunes App Store. Звичайно, Apple мала деяку схильність до конкурента Microsoft, Google.

Щоб підтвердити розкол, Apple не дозволила Microsoft запускати свої хмарні ігрові сервіси для пристроїв iOS. Microsoft закликає американські та європейські антимонопольні регулятори переглянути огляд практики Apple. Крім того, продажі Mac зростають, тоді як ПК з Windows технічно перебуває в стагнації.

Apple проти Microsoft – хто матиме перевагу?

Ці компанії не завжди були ворогами. Гадаю, ми можемо називати їх «закляті друзі», бо вони «друзі», які не люблять один одного. У довгостроковій перспективі дві компанії будуть конкурувати в одному сегменті ринку. Це тому, що Apple планує випустити гарнітуру зі змішаною реальністю у 2022 році. Звичайно, це не є гарною новиною для HoloLens від Microsoft. Крім того, ці компанії все ще “змагаються за таланти у галузі штучного інтелекту та хмарної інфраструктури, які є двома ключовими майбутніми полями битв”.

Конкуренція між цими американськими компаніями розпочалася знову і розділить шанувальників технологій у найближчі кілька років. Користувачі Mac і ПК незабаром знову зіткнуться з вибором.

Цікаво, що в цій битві зазвичай немає переможця чи переможеного. Все, що ми матимемо — це лише два набори фанатів, які віддають перевагу технологіям одного над іншими. Що ви думаєте про нову конкуренцію Apple Vs Microsoft? Це добре для бізнесу? Повідомте нам про свої думки в розділі коментарів нижче

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua