Xiaomi запатентувала смартфон із висувною поворотною камерою

Xiaomi продовжує вивчати можливість випуску смартфонів з оригінальним дизайном: опис наступного пристрою, як повідомляє ресурс LetsGoDigital, опубліковано на вебсайті Національної адміністрації інтелектуальної власності Китаю (CNIPA).

Це пристрій, якому бракує традиційної фронтальної камери. Це усуне потребу в отворі або вирізі на дисплеї, реалізуючи повністю безрамковий дизайн.

Для селфі рекомендується використовувати багатомодульну задню камеру. Для цього відповідний блок підніметься над корпусом та повернеться на 180 градусів, опиняючись у передній частині.

 

Xiaomi запатентувала смартфон із висувною поворотною камерою

На ілюстраціях зображена камера з трьома компонентами, включаючи великий центральний елемент. Звичайно, конфігурація цього пристрою може відрізнятися.

Пристрій не має сканера відбитків пальців – його можна інтегрувати безпосередньо в область екрану. У нижній частині пристрою розміщений порт USB Type-C та гніздо для SIM-карти.

Поки, на жаль, незрозуміло, чи Xiaomi збирається виводити на комерційний ринок смартфон з описаним дизайном. Зараз пристрій існує лише в патентних документах.

.

Xiaomi запатентувала смартфон із висувною поворотною камерою

Xiaomi придумала смартфон у вигляді подвійного повзунка з додатковим екраном

Ресурс LetsGoDigital повідомляє, що китайська компанія Xiaomi замислюється про ще один смартфон з нестандартним дизайном: цього разу мова йде про слайдер. Патентні ілюстрації дають уявлення про дизайн.

Для пристрою передбачено використання екрану з вузькими рамками, який не має ні отвору, ні вирізу для фронтальної камери. На перший погляд, задня частина камери також відсутня.
Секрет полягає у використанні подвійного повзуна. Зсунувши передню панель праворуч, власник отримає доступ до розширеного допоміжного екрана: він може показувати, скажімо, повідомлення, піктограми програм тощо.

Xiaomi запатентувала смартфон із висувною поворотною камерою

Зсув панелі вліво відкриє систему камер. Зображення показують потрійний пакет обличчя, який може містити два датчики зображення та спалах.

Задня багатомодульна камера має чотири частини: наприклад, можна використовувати три оптичні модулі та спалах. Звичайно, конфігурація може бути різною.

Наразі пристрій існує лише в патентній документації, і тому ми не знаємо його технічних характеристик. Можливо, в майбутньому запропонована конструкція буде впроваджена в комерційні пристрої.

Xiaomi запатентувала смартфон із висувною поворотною камерою

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: