Xiaomi запатентувала смартфон із висувною поворотною камерою

Xiaomi продовжує вивчати можливість випуску смартфонів з оригінальним дизайном: опис наступного пристрою, як повідомляє ресурс LetsGoDigital, опубліковано на вебсайті Національної адміністрації інтелектуальної власності Китаю (CNIPA).

Це пристрій, якому бракує традиційної фронтальної камери. Це усуне потребу в отворі або вирізі на дисплеї, реалізуючи повністю безрамковий дизайн.

Для селфі рекомендується використовувати багатомодульну задню камеру. Для цього відповідний блок підніметься над корпусом та повернеться на 180 градусів, опиняючись у передній частині.

 

На ілюстраціях зображена камера з трьома компонентами, включаючи великий центральний елемент. Звичайно, конфігурація цього пристрою може відрізнятися.

Пристрій не має сканера відбитків пальців – його можна інтегрувати безпосередньо в область екрану. У нижній частині пристрою розміщений порт USB Type-C та гніздо для SIM-карти.

Поки, на жаль, незрозуміло, чи Xiaomi збирається виводити на комерційний ринок смартфон з описаним дизайном. Зараз пристрій існує лише в патентних документах.

.

Xiaomi придумала смартфон у вигляді подвійного повзунка з додатковим екраном

Ресурс LetsGoDigital повідомляє, що китайська компанія Xiaomi замислюється про ще один смартфон з нестандартним дизайном: цього разу мова йде про слайдер. Патентні ілюстрації дають уявлення про дизайн.

Для пристрою передбачено використання екрану з вузькими рамками, який не має ні отвору, ні вирізу для фронтальної камери. На перший погляд, задня частина камери також відсутня.
Секрет полягає у використанні подвійного повзуна. Зсунувши передню панель праворуч, власник отримає доступ до розширеного допоміжного екрана: він може показувати, скажімо, повідомлення, піктограми програм тощо.

Зсув панелі вліво відкриє систему камер. Зображення показують потрійний пакет обличчя, який може містити два датчики зображення та спалах.

Задня багатомодульна камера має чотири частини: наприклад, можна використовувати три оптичні модулі та спалах. Звичайно, конфігурація може бути різною.

Наразі пристрій існує лише в патентній документації, і тому ми не знаємо його технічних характеристик. Можливо, в майбутньому запропонована конструкція буде впроваджена в комерційні пристрої.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua