Як постити в Instagram з комп’ютера

Як повідомляв розробник та консультант Alessandro Paluzzi, Instagram незабаром запропонує метод, який дозволяє користувачам створювати дописи з браузера на desktop чи ноутбуці. Ця нова функція наразі перебуває на етапі тестування. Таким чином, на цей момент єдиним способом створити публікацію в Instagram є додаток і спосіб, описаний у самому кінці. У якомусь сенсі цілком логічно, що Instagram не пропонував такої функції, оскільки це мобільний додаток, і переважна більшість його користувачів – мобільні користувачі. Але все більше і більше не прямих конкурентів, таких як Telegram, пропонують функції, які можна використовувати з ноутбуків. Тож Instagram повинен враховувати зміни та поводитися адекватно.

Як постити в Instagram з комп'ютера

Ну, окрім інформування про нову функцію, яку запропонує Instagram, Paluzzi також поділився кількома зображеннями, що показують, як нова функція виглядає в цей час. Скриншоти взяті з тестування. Таким чином, в остаточній версії може бути багато змін.

Що стосується створення публікації з робочого столу в Instagram, це майже те саме, що робити це в мобільному додатку. Як і в останньому, у верхній частині робочого столу є кнопка (піктограма «+» всередині закругленого вікна), яка додається, щоб дозволити користувачам створювати нові повідомлення з екрана desktop або ноутбука.

Після натискання на піктограму ви зможете перетягувати зображення та відео. Ви також матиме доступ до редактора з підтримкою обрізки та фільтрів. Ви можете додати підписи, а також місцеположення, і, звичайно, ви можете позначити людей на зображенні. У розширених налаштуваннях, швидше за все, ви зможете вимкнути коментарі.

На жаль, немає інформації про те, коли Instagram випустить цю функцію. Але є всі підстави думати, що Facebook / Instagram оголосить про це найближчим часом.

Як створювати повідомлення в Instagram за допомогою Facebook Creator Suite

Чесно кажучи, існує спосіб, що дозволяє користувачам створювати дописи в Instagram з desktop. Для цього вам потрібно використовувати Facebook Creator Suite. Вам просто потрібно дотримуватися інструкцій, щоб виконати цю роботу:

Щоб завантажити та опублікувати вміст у своєму каналі Instagram через Creator Suite:

 1. Натисніть «Створити публікацію».
 2. Клацніть на «Стрічка Instagram».
 3. Якщо у вас приєднано кілька облікових записів Instagram, виберіть обліковий запис, в який ви хочете опублікувати.
 4. Додайте підпис (макс. 2200 символів, 30 згадувань та 30 хеш-тегів) і додайте місце (необов’язково).
 5. Натисніть «Додати вміст», щоб вибрати фотографії чи відео, які ви хочете опублікувати. Далі виберіть один із цих двох варіантів:
  • Клацніть «З завантаженого файлу», щоб завантажити новий вміст. Дізнайтеся більше про роздільну здатність зображення та пропорції в Instagram.
  • Клацніть «Зі сторінки Facebook», щоб опублікувати вміст, яким ви вже поділились у своєму Facebook.

Щоб позначити облікові записи на своїй фотографії:

 1. Виберіть унизу фотографії.
 2. Введіть назву запису.
 3. Виберіть «Зберегти».

Щоб обрізати фотографії:

 1. Виберіть унизу фотографії.
 2. Налаштуйте фото.
 3. Виберіть «Зберегти».

Щоб позначити ділового партнера в публікації:

 1. Виберіть «Додаткові налаштування».
 2. Введіть ім’я облікового запису партнера в «Пошук ділового партнера»
 3. Виберіть ділового партнера.
 4. Якщо ви хочете одночасно розмістити цей вміст на сторінці Facebook, підключеній до вашого облікового запису Instagram, поставте прапорець біля вашої сторінки в розділі «Опублікувати на Facebook».
  (Ви можете додати додаткові дані до свого допису на Facebook після публікації в Instagram)
 5. Натисніть «Опублікувати» .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: