Samsung Galaxy Watch 4 відмовиться від TizenOS задля WearOS

Згідно з останніми повідомленнями, Samsung планує відмовитись від TizenOS на користь Google WearOS. У звіті стверджується, що це внесе зміни до майбутнього Galaxy Watch 4. Офіційно Watch 4 повинен надійти пізніше цього року, в липні або серпні. Крім того, компанія не буде включати функцію вимірювання цукру в крові на Galaxy Watch 4.

Samsung Galaxy Watch 4 відмовиться від TizenOS задля WearOS

Твіт від @FronTron стверджує, що Samsung готується до запуску двох пристроїв, що носяться. Компанія випустить Galaxy Watch 4 та Galaxy Active 4 цього літа. Однак обидва пристрої працюватимуть на WearOS замість Samsung TizenOS.

Є повідомлення про те, що Samsung потребує подальшого розвитку в функції контролю рівня глюкози крові, перш ніж вона з’явиться в її пристроях. Ось чому компанія не матиме цієї функції в наступних годинниках. Однак наступні розумні годинники від компанії можуть надійти з цією функцією в майбутньому.

Як повідомляється, на пресконференції в липні або серпні цього року Samsung випустить багато пристроїв. Згідно з припущеннями, компанія представить Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Flip2 та Galaxy S21 FE. Крім того, вона також представить Samsung Galaxy Watch 4.

Вже досить давно є повідомлення про те, що WearOS замінює TizenOS на розумних годинниках Samsung. По суті, чутки датуються 2018 роком, коли Samsung вирішила перейти на назву Galaxy замість Gear. Було багато повідомлень, які стверджували, що компанія може відмовитись від WearOS, отже, звідти й зміна назви. Однак станом на сьогодні ми все ще застрягли в чутках.

Samsung Galaxy Watch 4 матиме два розміри – 42 мм і 46 мм. Аналогічним чином Watch Active4 також матиме два розміри – 40 мм та 42 мм. У той час як перші використовуватимуть «традиційний дизайн годинника», другі використовуватимуть «повсякденний та простий дизайн».

Чому Samsung захоче позбутися власної системи?

Розробка операційної системи для пристроїв – завдання непросте. TizenOS існує деякий час, але ніколи насправді не була успішною. Samsung випустив пару смартфонів з цією системою. Однак їх ніколи не помічали на ринку смартфонів. Відсутність програм є однією з головних проблем цієї операційної системи. Компанії довелося відмовитись від TizenOS для смартфонів кілька років тому.

З пристроями Samsung, що носяться, ситуація така ж. Відсутність сторонніх програм, здається, є основною причиною того, чому Samsung повернеться до Google. Однак ми очікуємо, що Samsung матиме власні налаштування системи для набагато кращої роботи.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: