Samsung Galaxy Watch 4 відмовиться від TizenOS задля WearOS

Згідно з останніми повідомленнями, Samsung планує відмовитись від TizenOS на користь Google WearOS. У звіті стверджується, що це внесе зміни до майбутнього Galaxy Watch 4. Офіційно Watch 4 повинен надійти пізніше цього року, в липні або серпні. Крім того, компанія не буде включати функцію вимірювання цукру в крові на Galaxy Watch 4.

Твіт від @FronTron стверджує, що Samsung готується до запуску двох пристроїв, що носяться. Компанія випустить Galaxy Watch 4 та Galaxy Active 4 цього літа. Однак обидва пристрої працюватимуть на WearOS замість Samsung TizenOS.

Є повідомлення про те, що Samsung потребує подальшого розвитку в функції контролю рівня глюкози крові, перш ніж вона з’явиться в її пристроях. Ось чому компанія не матиме цієї функції в наступних годинниках. Однак наступні розумні годинники від компанії можуть надійти з цією функцією в майбутньому.

Як повідомляється, на пресконференції в липні або серпні цього року Samsung випустить багато пристроїв. Згідно з припущеннями, компанія представить Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Flip2 та Galaxy S21 FE. Крім того, вона також представить Samsung Galaxy Watch 4.

Вже досить давно є повідомлення про те, що WearOS замінює TizenOS на розумних годинниках Samsung. По суті, чутки датуються 2018 роком, коли Samsung вирішила перейти на назву Galaxy замість Gear. Було багато повідомлень, які стверджували, що компанія може відмовитись від WearOS, отже, звідти й зміна назви. Однак станом на сьогодні ми все ще застрягли в чутках.

Samsung Galaxy Watch 4 матиме два розміри – 42 мм і 46 мм. Аналогічним чином Watch Active4 також матиме два розміри – 40 мм та 42 мм. У той час як перші використовуватимуть «традиційний дизайн годинника», другі використовуватимуть «повсякденний та простий дизайн».

Чому Samsung захоче позбутися власної системи?

Розробка операційної системи для пристроїв – завдання непросте. TizenOS існує деякий час, але ніколи насправді не була успішною. Samsung випустив пару смартфонів з цією системою. Однак їх ніколи не помічали на ринку смартфонів. Відсутність програм є однією з головних проблем цієї операційної системи. Компанії довелося відмовитись від TizenOS для смартфонів кілька років тому.

З пристроями Samsung, що носяться, ситуація така ж. Відсутність сторонніх програм, здається, є основною причиною того, чому Samsung повернеться до Google. Однак ми очікуємо, що Samsung матиме власні налаштування системи для набагато кращої роботи.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: