Оголошено навушники Xiaomi FlipBuds Pro з активним зменшенням шуму 40 дБ

Оскільки все більше і більше смартфонів скасовує 3,5 мм роз’єм для навушників, хороші бездротові навушники стають надзвичайно важливими. Водночас не так багато навушників, які справді підтримують зменшення шуму. Хоча Xiaomi й раніше вдалося випустити безліч бездротових гарнітур, користувачі чекали справжнього висококласного флагманського продукту пару років. Сьогодні Xiaomi надолужила втрачений час, офіційно запустивши Xiaomi FlipBuds Pro. Вони коштують 799 юанів (124 долари), надійдуть у попередній продаж завтра 14 травня і будуть доступними 21 травня по всіх каналах.

 

Основні характеристики Xiaomi FlipBuds Pro

Ми зараз насправді говоримо про справжні висококласні навушники. FlipBuds Pro підтримують активне зменшення шуму на 40 дБ, що є найвищою характеристикою бездротових навушників зі зменшенням шуму. Вони можуть ефективно ізолювати шум у навколишньому середовищі.

Для довідки навушники з шумозаглушенням Air 2 Pro, випущені Xiaomi раніше, підтримують гібридне зниження шуму 35 дБ. FlipBuds Pro очевидно кращі за Air 2 Pro. Можна сказати, що Xiaomi Noise Canceling Headphone – це новаторський продукт, розроблений для ринку високого класу.

Що стосується якості звуку, Xiaomi FlipBuds Pro використовує 11-міліметрову суперлінійну динамічну котушку та композитну конструкцію діафрагми. Діапазон купола діафрагми цього рухомого блоку котушки великий без тиснення. У котушці гучномовця використовується не котушка з круглим перерізом, а плоский провід. Цей метод можна побачити в деяких аудіо колонках, що допомагає підвищити ефективність перетворення енергії та зменшити вагу котушки.

Крім того, цей виріб підтримує підключення Qualcomm aptx Bluetooth, яке може забезпечити ефект меншої затримки та покращити якість звуку.

Водночас згідно з показаними раніше скріншотами, FlipBuds Pro має три режими зменшення шуму. Існує три рівні: високий, середній та низький, які підходять для офісних, щоденних та авіаційних сценаріїв. Xiaomi FlipBuds Pro також підтримують добре прийнятий прозорий режим AirPods Pro, щоб уникнути повної ізоляції від навколишнього середовища.

Крім того, компанія заявила, що FlipBuds Pro підтримує інтелектуальне з’єднання з двома пристроями. Тож його можна легко поєднати зі смартфонами та ноутбуками та перемикати за бажанням.

Гарнітура також пропонує вибір різних кодеків, включаючи AAC та SBC.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: