Xiaomi подає заявку на автомобільні торгові марки Xiaomi Motors, Xiaomi Auto та інші

Останнім часом з’являються повідомлення про те, що Xiaomi заглибиться у бізнес смартавтомобілів. Хоча багато хто сумнівається в серйозності Xiaomi, компанія зараз робить все необхідне.

У нещодавньому оголошенні Great Wall Motors він веде переговори з Xiaomi щодо бізнесу, пов’язаного з виробництвом автомобілів. Таким чином, проєкт автомобіля Xiaomi цілком реальний.

Крім того, компанія наймає інженерів програмного забезпечення для автомобілів. Згідно з нещодавніми звітами, компанія Xiaomi Technology Co., Ltd. нещодавно додала низку заявок на торгові марки “XIAOMI MOTORS”, “XIAOMI AUTO”, “MIMOTORS” та “MIAUTO”.

Xiaomi подає заявку на автомобільні торгові марки Xiaomi Motors, Xiaomi Auto та інші

В описі торговельної марки зазначено “перевезення”, “зберігання”, “рекламні продажі” тощо. На сьогодні статус заявок на торговельну марку – “заявка на реєстрацію”. З того часу Xiaomi офіційно підтвердила свою зацікавленість у бізнесі смартавтомобілів.

На нещодавній конференції Xiaomi засновник Xiaomi Лей Джун заявив, що готовий зробити ставку на всі свої досягнення та репутацію, щоб “боротися за автомобілі Xiaomi”. Однак він сказав в одному з інтерв’ю, що ще не з’ясував конкретної назви автомобіля Xiaomi, і йому потрібно витратити час на його оцінку.

В цей час Xiaomi зареєструвала серію пов’язаних з авто торгових марок, таких як “Miqi”, “Xiaomi Auto”, “Xiaomi Travel”, “Xiaomi Zhixing”, “Xiaomi Internet of Vehicles”, “MiCar” тощо.

Xiaomi подає заявку на автомобільні торгові марки Xiaomi Motors, Xiaomi Auto та інші

Першою турботою Xiaomi буде седан або позашляховик

В недавньому прямому ефірі генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь розповів про низку тем, включаючи автомобілі Xiaomi. За його словами першим розумним автомобілем Xiaomi буде або седан, або позашляховик. Крім того, він показав, що ціна складатиме від 100 000 до 300 000 юанів (близько 15 000 до 45 000 доларів).

За його словами, новий логотип компанії з круглими кутами більше підходить для її марки автомобілів. Однак автомобіль Xiaomi не є причиною того, що компанія зробила новий логотип. Xiaomi вже змінила свій логотип, перш ніж прийняти рішення щодо автомобілів Xiaomi.

“Перший бій – це вирішальний бій”, – сказав Лей Цзюнь. “Передбачається, що машини Xiaomi в майбутньому будуть оснащуватися кондиціонерами для підтримки зволоження та видалення смогу”

Перед прямим ефіром Лей Цзюнь запустила опитування щодо автомобілів Xiaomi на Weibo. Він поставив питання, чи варто їм використовувати марку Xiaomi на автомобільній продукції Xiaomi. Він також попросив знати, яку категорію автомобіля слід випустити першою та за яку прийнятну ціну.

З результатів випливає, що більшість користувачів вважають, що перший автомобіль Xiaomi не повинен бути автомобілем RV або спортивним автомобілем. Дві третини користувачів вважають, що Xiaomi може випустити автомобіль вартістю понад 100 000 юанів (15 000 доларів).

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: