Xiaomi подає заявку на автомобільні торгові марки Xiaomi Motors, Xiaomi Auto та інші

Останнім часом з’являються повідомлення про те, що Xiaomi заглибиться у бізнес смартавтомобілів. Хоча багато хто сумнівається в серйозності Xiaomi, компанія зараз робить все необхідне.

У нещодавньому оголошенні Great Wall Motors він веде переговори з Xiaomi щодо бізнесу, пов’язаного з виробництвом автомобілів. Таким чином, проєкт автомобіля Xiaomi цілком реальний.

Крім того, компанія наймає інженерів програмного забезпечення для автомобілів. Згідно з нещодавніми звітами, компанія Xiaomi Technology Co., Ltd. нещодавно додала низку заявок на торгові марки “XIAOMI MOTORS”, “XIAOMI AUTO”, “MIMOTORS” та “MIAUTO”.

В описі торговельної марки зазначено “перевезення”, “зберігання”, “рекламні продажі” тощо. На сьогодні статус заявок на торговельну марку – “заявка на реєстрацію”. З того часу Xiaomi офіційно підтвердила свою зацікавленість у бізнесі смартавтомобілів.

На нещодавній конференції Xiaomi засновник Xiaomi Лей Джун заявив, що готовий зробити ставку на всі свої досягнення та репутацію, щоб “боротися за автомобілі Xiaomi”. Однак він сказав в одному з інтерв’ю, що ще не з’ясував конкретної назви автомобіля Xiaomi, і йому потрібно витратити час на його оцінку.

В цей час Xiaomi зареєструвала серію пов’язаних з авто торгових марок, таких як “Miqi”, “Xiaomi Auto”, “Xiaomi Travel”, “Xiaomi Zhixing”, “Xiaomi Internet of Vehicles”, “MiCar” тощо.

Першою турботою Xiaomi буде седан або позашляховик

В недавньому прямому ефірі генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь розповів про низку тем, включаючи автомобілі Xiaomi. За його словами першим розумним автомобілем Xiaomi буде або седан, або позашляховик. Крім того, він показав, що ціна складатиме від 100 000 до 300 000 юанів (близько 15 000 до 45 000 доларів).

За його словами, новий логотип компанії з круглими кутами більше підходить для її марки автомобілів. Однак автомобіль Xiaomi не є причиною того, що компанія зробила новий логотип. Xiaomi вже змінила свій логотип, перш ніж прийняти рішення щодо автомобілів Xiaomi.

“Перший бій – це вирішальний бій”, – сказав Лей Цзюнь. “Передбачається, що машини Xiaomi в майбутньому будуть оснащуватися кондиціонерами для підтримки зволоження та видалення смогу”

Перед прямим ефіром Лей Цзюнь запустила опитування щодо автомобілів Xiaomi на Weibo. Він поставив питання, чи варто їм використовувати марку Xiaomi на автомобільній продукції Xiaomi. Він також попросив знати, яку категорію автомобіля слід випустити першою та за яку прийнятну ціну.

З результатів випливає, що більшість користувачів вважають, що перший автомобіль Xiaomi не повинен бути автомобілем RV або спортивним автомобілем. Дві третини користувачів вважають, що Xiaomi може випустити автомобіль вартістю понад 100 000 юанів (15 000 доларів).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua