Офіційний тизер Honor Play5 розкриває надзвичайно швидку зарядку 66 Вт

Honor випустив пару смартфонів за часи своєї незалежності від Huawei. Хоча компанії знадобиться деякий час, щоб компанія здобула собі ім’я, вона працює досить добре. Згідно з повідомленнями, Honor Play5 буде запущений 18 травня. Сьогодні компанія випустила черговий тизер цього смартфона. Згідно з новим тизером, цей смартфон підтримуватиме 66 Вт надшвидкої зарядки.

 

З тизера ми також бачимо, що Honor Play5 буде використовувати дизайн екрану “з краплею”. Цей пристрій буде оснащений чотимодульною задньою камерою. На сьогодні інформації про Honor Play5 немає. Однак популярне джерело @DCS нещодавно розкрив деяку інформацію щодо цього пристрою.

За його словами, Honor Play5 буде поставлятися з процесором MediaTek Dimensity 800U. Це той самий чип, що і в Honor V40 light luxury version, який продається за 2999 юанів (466 доларів). Товщина корпусу цього смартфона становить лише 7,46 мм, а вага цього пристрою складе 179 г.

У відділі камер цей смартфон буде використовувати чотирикамерну задню камеру. Зокрема, цей смартфон використовує 64-мегапіксельну основну камеру. Крім того, він також має 8-мегапіксельну надшироку, 2-мегапіксельну макрокоманду та 2-мегапіксельний датчик глибини. Ну, це зовсім непогано для смартфонів середнього класу. Однак це, мабуть, єдине цікаве в апаратному забезпеченні камери цього пристрою. Для його фронтальної камери наразі немає інформації щодо специфікацій цього пристрою. Крім того, цей пристрій використовує акумулятор на 3800 мАг.

Якщо цей смартфон справді підтримує швидку зарядку потужністю 66 Вт, як говорить тизер, то досягнення повної зарядки буде досить швидким. Враховуючи, що цей пристрій має акумулятор на 3800 мАг, він повинен досягти повного заряду приблизно за 30 хвилин.

Інші технічні характеристики Honor Play5

Крім того, @DigitalChatStation заявляє, що Honor Play5 буде мати 6,53-дюймову панель FHD+ OLED. На сьогодні частота оновлення цього дисплея невідома, сподіваємось, що вона має бути великою. Крім того, на задній панелі немає видимого датчика відбитків пальців. Це означає, що цей пристрій буде використовувати або бічний датчик відбитків пальців, або екранний датчик відбитків пальців.

Дивлячись на характеристики цього пристрою, Honor Play5 видається досить пристойним смартфоном середнього класу. Ми впевнені, що користувачі не матимуть проблем з акумулятором, враховуючи його швидку зарядку. Які ваші думки щодо Honor Play 5? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua