Apple матиме власну ігрову консоль

Останнім часом популярність ігор зростає. Цьому є три основні причини: збільшена кількість пристроїв для цього, поява великої кількості цікавих ігор, і те, що зараз весь світ застряг вдома через соціальну дистанцію та вимушену самоізоляцію на тлі пандемії коронавірусу. Люди все частіше шукають якісь розваги вдома.

Попит на Sony PlayStation 5 показав, що попит на ігрові приставки сьогодні вищий, ніж будь-коли. Цілком ймовірно, що Apple хоче використати цей підвищений інтерес до портативних консолей. Як повідомляє WCCFTech, компанія з Купертіно створює свою портативну ігрову консоль. Вона буде схожа на Nintendo й отримає мікросхему нового покоління.

Серед характеристик портативної гібридної консолі Apple називає фірмовий чип з потужним графічним прискорювачем, ефективною системою охолодження та підтримкою трасування променів. Не виключено, що лабораторії компанії працюють над декількома прототипами консолі та ексклюзивними іграми для Apple Arcade, для створення яких вони мають намір залучити відому ігрову студію Ubisoft.

Чи зрештою Apple випустить ігрову консоль і коли це може статися, джерело не повідомляє. Це не виключає можливості, що врешті-решт компанія відмовиться від ідеї випуску нового продукту. Доведеться чекати деталей.

Apple переходить на корейські компоненти замість китайських

Apple вирішила розширити співпрацю з південнокорейськими виробниками, які виробляють компоненти для камер смартфонів. Реорганізація ланцюга постачання була вимушеним заходом через торговельну війну між США та Китаєм.

За даними порталу Korea IT News, Apple повинна перейти на співпрацю з корейськими виробниками після розриву відносин з китайською компанією Ofilm, яка виробляє компоненти камер. Торік Міністерство торгівлі США внесло виробника в чорний список, після чого Apple була змушена шукати нових партнерів.

У заяві 16 березня OFilm заявила, що “певна іноземна компанія” вирішила припинити партнерство з китайським виробником та його дочірніми компаніями. Хоча Apple не була названа безпосередньо, відомо, що OFilm отримала значну частку свого доходу від спільного підприємства, а після закінчення взаємодії продала виробництво камер китайської Wingtech.

До санкцій Apple отримувала компоненти камери від OFilm, Sharp та LG Innotek, а тепер вона повинна шукати нових партнерів у Південній Кореї. Крім найбільшого контрагента на ринку оптичних компонентів – LG Innotek, Apple, за чутками, вже веде переговори з деякими меншими виробниками, які виробляють датчики ToF, а також накопичувачі для фокусування оптики та інші модулі.

Зазвичай компанія дуже обережно підбирає нових партнерів. Як правило потрібно два роки, щоб зв’язатися з підрядником, отримати прототипи, оцінити їх якість, перевірити виробництво та проаналізувати фінансове становище потенційного партнера, а також його плани щодо розвитку потенціалу.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua