Apple AirTag та інші трекери — небезпечні

До виходу Apple трекера AirTag на ринку були інші трекери, такі як Galaxy SmartTag та Tile. Однак з моменту випуску Apple AirTag було багато побоювань щодо його безпеки. Австралійському інтернет-магазину навіть довелося зняти AirTag зі своєї полиці. Хоча в магазині явно не вказано, чому він вилучив трекер, є повідомлення, що це тому, що акумулятор цього трекера легко піддається впливу, і це створює ризик для безпеки дітей. З усім тим, AirTag не так легко відкрити, як багато хто вважає.

Останнє занепокоєння щодо Apple AirTag — це безпека користувачів загалом. Точність цього відстеження Без відома користувача лякає. Національна мережа по боротьбі з домашнім насильством (NNEDV), некомерційна організація, яка має на меті припинити насильство проти жінок, заявила, що AirTag може бути використовний як інструментом спостереження.

Насправді такі пристрої пошуку, як дитячі GPS-трекери та Title трекери зараз не є рідкістю. Однак Find My від Apple та Sidewalk від Amazon можуть зробити ці пристрої зручнішими у використанні, дешевшими та простішими у придбанні. Крім того, їх позиціювання буде більш точним і працюватиме без Wi-Fi або GPS.

Зловмисники можуть відстежувати користувачів за допомогою цих функцій відстеження

За даними Apple, станом на січень 2021 року в усьому світі активно використовується 1,65 мільярда пристроїв Apple. Згідно з даними глобальної всеосяжної бази даних Statista, у США налічується 46,5 мільйонів пристроїв Amazon Echo.

Anti-lost мережі Find My та Sidewalk доступні для багатьох пристроїв. Навіть якщо користувач вирішить не використовувати функцію відстеження, вона все ще буде доступна. Крім того, ці функції не потребують підключення до Інтернету, стільникової мережі або супутників GPS, щоб повідомляти про місцеперебування користувача.

Сумно те, що час від часу трапляються випадки зловживань та переслідування. За даними американських Центрів контролю та профілактики захворювань, кожна четверта жінка та кожен сьомий чоловік зазнають фізичного насильства з боку своїх партнерів. У Сполучених Штатах відстежують кожну шосту жінку та кожного сімнадцять чоловіків.

NNEDV побоюється, що деякі зловмисники можуть скористатися цими функціями відстеження. Ці люди зможуть використовувати точність та зручність Find My та Amazon Sidewalk для власної вигоди. Вони неодноразово тестуватимуть заходи захисту Apple та Amazon, оскільки для користувачів неможливо припинити використання цих антизагублених пристроїв / функцій. І з плином часу цим компаніям доведеться розв’язувати ці проблеми.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: