Apple AirTag та інші трекери — небезпечні

До виходу Apple трекера AirTag на ринку були інші трекери, такі як Galaxy SmartTag та Tile. Однак з моменту випуску Apple AirTag було багато побоювань щодо його безпеки. Австралійському інтернет-магазину навіть довелося зняти AirTag зі своєї полиці. Хоча в магазині явно не вказано, чому він вилучив трекер, є повідомлення, що це тому, що акумулятор цього трекера легко піддається впливу, і це створює ризик для безпеки дітей. З усім тим, AirTag не так легко відкрити, як багато хто вважає.

Apple AirTag та інші трекери — небезпечні

Останнє занепокоєння щодо Apple AirTag — це безпека користувачів загалом. Точність цього відстеження Без відома користувача лякає. Національна мережа по боротьбі з домашнім насильством (NNEDV), некомерційна організація, яка має на меті припинити насильство проти жінок, заявила, що AirTag може бути використовний як інструментом спостереження.

Насправді такі пристрої пошуку, як дитячі GPS-трекери та Title трекери зараз не є рідкістю. Однак Find My від Apple та Sidewalk від Amazon можуть зробити ці пристрої зручнішими у використанні, дешевшими та простішими у придбанні. Крім того, їх позиціювання буде більш точним і працюватиме без Wi-Fi або GPS.

Apple AirTag та інші трекери — небезпечні

Зловмисники можуть відстежувати користувачів за допомогою цих функцій відстеження

За даними Apple, станом на січень 2021 року в усьому світі активно використовується 1,65 мільярда пристроїв Apple. Згідно з даними глобальної всеосяжної бази даних Statista, у США налічується 46,5 мільйонів пристроїв Amazon Echo.

Anti-lost мережі Find My та Sidewalk доступні для багатьох пристроїв. Навіть якщо користувач вирішить не використовувати функцію відстеження, вона все ще буде доступна. Крім того, ці функції не потребують підключення до Інтернету, стільникової мережі або супутників GPS, щоб повідомляти про місцеперебування користувача.

Сумно те, що час від часу трапляються випадки зловживань та переслідування. За даними американських Центрів контролю та профілактики захворювань, кожна четверта жінка та кожен сьомий чоловік зазнають фізичного насильства з боку своїх партнерів. У Сполучених Штатах відстежують кожну шосту жінку та кожного сімнадцять чоловіків.

NNEDV побоюється, що деякі зловмисники можуть скористатися цими функціями відстеження. Ці люди зможуть використовувати точність та зручність Find My та Amazon Sidewalk для власної вигоди. Вони неодноразово тестуватимуть заходи захисту Apple та Amazon, оскільки для користувачів неможливо припинити використання цих антизагублених пристроїв / функцій. І з плином часу цим компаніям доведеться розв’язувати ці проблеми.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: