ТОП: Найкращі безкоштовні програми та ігри тижня для Android

Ми повернулись із черговим виданням нашої щотижневої колонки, тобто найкращими безкоштовними програмами та іграми для Android . Якщо це ваш перший раз, то, можливо, ви захочете дізнатись, що ми щотижня проводимо полювання, щоб знайти найкращі програми та ігри для Android, які ви можете спробувати. Звичайно, як і обіцяли, всі ці програми та ігри будуть безкоштовними. Перш ніж розпочати наш дев’ятий випуск, ви можете перевірити попередній. Ви, безсумнівно, пропустили деякі найкращі програми, про які ми вже говорили.

Варто зазначити, що ми намагаємося з усіх сил знаходити програми або ігри, які є абсолютно безкоштовними. Але часом це досить складно, бо деякі з додатків можуть запропонувати додаткові функції, якшо заплатити розробнику. Звичайно, безкоштовної версії буде більш ніж достатньо для більшості користувачів, тому ми й охоплюємо їх у нашій колонці.

Fanya – Організатор списків і завдань

Що стосується додатків для організації завдань, у Play Store є безліч пропозицій. Хоча більшість із них пропонують подібний набір функцій, вони всі намагаються реалізувати речі дещо інакше. Fanya – один з таких додатків. Він пропонує всі елементарні функції, такі як можливість додавати завдання, нагадування, класифікувати їх тощо.

Fanya пропонує оновлений користувальницький інтерфейс та зручність. Особисто я використовую цей додаток вже більше тижня, і воно мені подобається. Fanya – це все, щоб керувати своїми справами та завданнями, а також надавати вам чудовий користувальницький інтерфейс з приємними відтінками кольорів. Внизу є панель навігації зі знаком «Додавання» посередині. За допомогою цієї піктограми ви можете додавати нові завдання та встановлювати до них усі необхідні доповнення.

Після додавання завдання з’являться на вкладці “Сьогодні”. Поруч із ним є вбудований календар. Ви також можете використовувати вкладку «Пошук», щоб, як випливає з назви, здійснити пошук у всіх існуючих завданнях, навіть незважаючи на те, що вони вже виконані. Елементарний набір функцій абсолютно безкоштовний. Для звичайного користувача додаток має всі функції, саме тому він знаходиться тут, у нашій колонці з кращіми безкоштовними додатками та іграми для Android.

Ось короткий опис основних функцій, які ви отримаєте з Fanya:

 • Створюйте завдання та перелік завдань та керуйте ними
 • Слідкуйте за датами та сповіщеннями
 • Додайте нагадування, щоб ніколи не пропускати жодне завдання
 • Імпортуйте завдання та події зі свого календаря Google
 • Переглядайте свої завдання у поданні календаря

Ціна: Безкоштовно (пропонує покупки в додатку)

TimeJot – Журнал подій з хронологією

TimeJot – це програма для Android, яка дозволяє записувати всі випадки вашого життя. Ідея тут полягає в тому, щоб уникнути тих ситуацій, коли ви намагаєтеся щось згадати. Це може бути або те, що ви хотіли зробити, або те, що колись сталося. Ви можете відстежувати все, що пов’язане із вашим життям, й до чого ви хотіли б повернутися найближчим часом.

TimeJot дозволяє вам вести акуратний графік, щоб ніколи нічого не забувати. Інтерфейс користувача досить простий та мінімальний. Це не відверне вас від основної концепції програми. Звичайно, ви можете вибрати як світлі, так і темні теми. Існують категорії подій, які ви можете створити для групування пов’язаних подій. Також ви можете зберігати нотатки в кожному записі події.

Крім того, ви також можете запланувати сповіщення, які нагадуватимуть вам про ваші події. Налаштування нагадувань дозволяють додавати записи із самого меню сповіщень, що є зручною функцією. Для деяких досвідчених користувачів розробники навіть додали змінні подій, а також можливість налаштовувати різні аспекти програми.

Загалом, TimeJot може стати вагомим доповненням до вашої бібліотеки, якщо ви той, хто не проти витратити час на день, щоб записати щось. Тому ми вирішили включити його в наші найкращі безкоштовні програми для Android.

Ось огляд основних функцій, які TimeJot представляє користувачуі:

 • Прямий інтерфейс користувача
 • Категорії подій
 • Змінні події
 • Розумні нагадування
 • Корисна інформаційна панель
 • Без реклами та конфіденційності

Ціна: Безкоштовно

Mubert – AI Music Streaming

Хоча Muber є досить популярним додатком, є все ще багато користувачів Android, які насправді про нього не чули й не пробували. Саме тому ми висвітлили його у своїй колонці. Mubert – це програма для потокової передачі музики зі штучним інтелектом, яка генерує власні композиції, розподілені по різних нішах. Ідея програми полягає в тому, щоб забезпечити треки, пов’язані зі сном, фокусом, тренуванням та медитацією.

Розробники стверджують, що витратили роки на дослідження та розробку високоякісної музики, яка вам сподобається. Додаток в основному використовує різні зразки як основу та генерує треки. Оскільки на вибір є безліч варіантів, ви можете знайти композиції, які відповідають вашому музичному смаку. Ви можете вибрати техно, чилл-хаус, хіп-хоп, атмосферу та ін. Говорячи про користувальницький інтерфейс, він дуже приємний, навіть зі звуковими та візуальними ефектами.

Ще одним цікавим аспектом програми є той факт, що всю створену музику можна використовувати для особистого користування. Якщо ви шукаєте невеликі 1-хвилинні доріжки для сво\х проектів, тоді ви також можете використовувати цей додаток.

Ось короткий огляд того, що ви отримаєте за допомогою програми передачі музики Mubert:

 • Якісна музика та треки, створені за допомогою штучного інтелекту
 • Навчіть алгоритм створювати музику на ваш смак
 • Безліч жанрів для вивчення
 • Функціональні музичні потоки для спорту, фокусу та медитації
 • Необмежений вибір музики
 • Більшості користувачів досить безкоштовного облікового запису

Ціна: Безкоштовно (пропонує покупки в додатку)

Mubert: AI Music Streaming
Mubert: AI Music Streaming
Developer: MUBERT Inc.
Price: Free

Remote Mouse

Я натрапив на Remote Mouse, коли моя миша раптово перестала працювати, і мені довелося щось використовувати через нагальні вимоги. Цей додаток мені дуже добре послужив у той час, і я вирішив зберегти його для таких майбутніх ситуацій. Додаток в основному дозволяє використовувати смартфон або планшет як зручний пульт дистанційного керування для комп’ютера чи ноутбука. Додаток пропонує різні панелі управління, призначені для виконання певної справи.

Ми маємо такі панелі, як Media Remote, Application Switcher, Remote Browsing Remote та багато інших. Ви також можете використовувати додаток однією рукою, що є чудовим доповненням. Додаток досить популярний і встиг з’явитись на CNET, Mashable та Product Hunt. Ви можете використовувати Remote Mouse як потужну мишу з можливістю ліворукого користування. Ви також можете використовувати його для заміни клавіатури та моделювання як Apple Magic Trackpad.

Для деяких спеціальних панелей управління доведеться викласти трохи грошей. В інших випадках безкоштовних функцій більш ніж достатньо для звичайного користувача. Щоб підключити програму до ПК, ви можете використовувати IP-адресу або QR-код. Звичайно, вам доведеться завантажити клієнт ПК, а також знадобиться підключення до Wi-Fi. Загалом, віддалена миша – це інструмент, який може виявитися корисним у різних ситуаціях.

Ось ключові особливості однієї з найкращих безкоштовних програм для Android Remote Mouse:

 • Повністю змодельована функція миші в режимі лівші
 • Дозволяє віддалено набирати текст голосом
 • Спеціальні пульти управління
 • Імітує тачпад
 • Налаштування
 • Різні методи підключення

Ціна: Безкоштовно (пропонує покупки в додатку)

Mubert: AI Music Streaming
Mubert: AI Music Streaming
Developer: MUBERT Inc.
Price: Free

MyHeritage

MyHeritage – це додаток, який дозволяє користувачам замовляти аналізи ДНК, які розкривають їх етнічне походження та допомагають знайти нових родичів.

Але не єдине, що пропонує MyHeritage. Ви можете сканувати свої сімейні фотографії, і програма використовуватиме інструменти на основі ШІ, щоб оживити вашу сімейну історію. Додаток також може забарвити чорно-біле фото. Ще одним цікавим доповненням є можливість знаходити предків в історичних записах. Компанія стверджує, що має базу даних близько 13,3 мільярда історичних записів з усього світу.

Використовуючи цю базу даних та вашу інформацію з аналізу, програма надає вам більше уявлення про вашу сімейну історію. Також є можливість побудувати своє генеалогічне дерево, просто вказавши імена. Решту роботи виконують алгоритми. Нещодавно додана функція «Deep Nostalgia», яка оживляє ваші старі сімейні фотографії, анімуючи обличчя та додаючи вираз.

Загалом, MyHeritage – це програма, яка допомагає знайти більше інформації про вашу родину та предків. Якщо вона доступна у вашому регіоні, можливо, ви захочете спробувати цю послугу.

Ціна: Безкоштовно (пропонує покупки в додатку)

Wanna Kicks: приміряти кросівки

Ми повернулися з черговим додатком AR, який би вам сподобався. Wanna Kicks в основному дозволяє випробувати нові кросівки в комфорті свого будинку. Додаток використовує доповнену реальність. Ви можете спробувати різні кросівки, а потім зробити знімок, яким зможете поділитися з друзями. Якщо вам подобаються будь-які кросівки, тоді, звичайно, ви можете робити покупки на різних веб-сайтах.

Це основна ідея програми – дозволити користувачам спробувати нові кросівки на ногах за допомогою AR. Колекція кросівок в основному залежить від розробників, й вони обіцяють додавати нові моделі щотижня, щоб у вас завжди були нові кросівки, щоб приміряти їх. Звичайно, все буде сильно залежати від вашого телефону. Ви можете спробувати цю програму, бо існує велика ймовірність того, що ви не зіткнетеся з жодною проблемою, пов’язаною з AR.

Деякі користувачі повідомляють про відставання камер і про те, що кросівки не з’являються. Ну, у своєму особистому користуванні я не знайшов жодної такої проблеми. Повідомте нас, як вам Wanna Kicks, використовуючи коментарі нижче. Якщо ви любите кросівки, то це, можливо, одна з найкращих безкоштовних програм для Android.

Ціна: Безкоштовно

Wanna Kicks
Wanna Kicks
Developer: WANNA
Price: Free

Fluid Simulation (бесплатна версія)

Якщо ви хочете вдихнути нове життя в головний екран вашого смартфона, то Fluid Simulation може бути тим додатком, який ви шукаєте. Додаток дає вам свіжі живі шпалери, які складаються з закручених речовин. Звідси й назва Fluid Simulator. Це абсолютно безплатний додаток, хоча ви можете викласти гроші, щоб розблокувати ще деякі функції.

Хоча програма покращує ваш домашній екран, поєднання кольорів виглядає досить навдивовижу. Це насправді може допомогти вам відпочити й зняти стрес. Ви також можете грати з рідиною пальцями. Ви можете контролювати різні аспекти своїх рідких живих шпалер. Ви можете керувати палітрою кольорів разом зі значеннями альфа, бета, гамми та омега. Ви також можете контролювати спалах, рух, струс, нерівність, бахрому, тиснення, тиск тощо.

В основному, тут ви отримуєте дуже настроювані живі шпалери. Ви обов’язково повинні спробувати цю програму.

Ціна: Безкоштовно (пропонує покупки в додатку)

На цьому ми закінчимо нашу щотижневу рубрику найкращих безкоштовних додатків та ігор для Android. Якщо ви шукаєте більше таких статей, то, можливо, ви хочете стежити за новинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: