Навушники Samsung звинувачують у запаленні вух

Є повідомлення з Південної Кореї, які стверджують, що нові бездротові гарнітури Samsung викликають запалення вух. Згідно з повідомленням CCTV News, багато корейських користувачів повідомляють, що їхні вуха мають такі симптоми, як гній і струпи після носіння нових бездротових гарнітур Samsung. У відповідь Samsung заявив, що цей продукт пройшов міжнародні стандартні тести перед виходом на ринок. Ці випробування засвідчили, що продукція не містить шкідливих речовин у своїй конструкції. Крім того, Samsung стверджує, що оскільки навушники “у вусі”, потовиділення або волога можуть спричинити подібні проблеми.

З попередніх звітів видно, що скарги на запалення вух більше стосуються групи користувачів Galaxy Buds Pro. До цього часу з Китаю надходили повідомлення про те, що Galaxy Buds Pro викликає пухирі та запалення. Інсайдери вважають що для того, щоб забезпечити ефект зниження шуму, Samsung Galaxy Buds Pro проєктувати затички бути занадто великим. Можливо, це може стимулювати шкіру слухового проходу.

У зв’язку з цим Samsung підтвердила можливість дискомфорту через структуру гарнітури. Компанія рекомендує користувачам регулярно чистити та дезінфікувати гарнітуру, зберігаючи слуховий прохід сухим.

Крім того, згідно з відгуками споживачів, запалення вух може бути спричинене алергією на матеріал навушників. На своєму офіційному вебсайті Samsung чітко заявляє про матеріали для створення навушників. Частина навушника використовує акрілатний матеріал, в той час, як в частині з нержавіючої сталі є нікель. Якщо у вас є алергія на будь-який із цих матеріалів, ви можете триматися якомога далі від навушників Samsung.

Технічні характеристики Samsung Galaxy Buds Pro

 • Динамік: 2-смуговий (11-мм НЧ + 6,5-міліметровий високочастотний динамік)
 • Мікрофони: 3 мікрофони (2 зовнішніх + 1 внутрішній) + блок звукозапису + вітрозахист
 • Активне шумопоглинання (ANC)
 • ANC: зменшення зовнішнього фонового шуму до 99%, 2 регульовані рівні
 • Навколишній звук: Посилення до + 20 дБ, 4 регульовані рівні Розпізнавання голосу
 • Пробудження голосом Bixby
 • Підключення: Bluetooth 5.0
 • Підтримувані кодеки: AAC, SBC, масштабований (фірмовий Samsung)
 • Датчики: акселерометр, гіроскоп, наближення, зал, дотик, блок підбору голосу (VPU)
 • Сумісність: Android 7.0 або новішої версії з більш ніж 1,5 ГБ оперативної пам’яті
 • Водостійкість IPX7
 • Розміри: навушники: 19,5 x 20,5 x 20,8 мм; Вага: 6,3 г
  • Корпус для зарядки: 50 х 50,2 х 27,8 мм; Вага: 44,9 г
 • Акумулятор: навушники – 61mAh; Зарядний чохол – 472mAh
 • Час відтворення : 5 годин (навушники) / 18 годин (футляр) з увімкненим ANC, 8 годин (навушники) / 28 годин (футляр) з вимкненим ANC; Бездротова зарядка Qi, швидка зарядка: 1 година відтворення при 5 хвилинах заряджання

Чи буде ця проблема обмежена корейськими користувачами, ще належить з’ясувати. Чи є у вас нещодавні навушники Samsung? Чи виникають у вас проблеми з вухом? Повідомте нас у розділі коментарів нижче

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua