Facebook та Instagram отримують нові функції

Facebook хоче випереджати інші комунікаційні програми, отже нове оновлення принесло багато додаткових функцій для Facebook Messenger та Instagram DM. Суперечлива політика конфіденційності WhatsApp, а згодом і боротьба із Signal привернули багато негативної уваги до Facebook. Тому, якщо вони хочуть залишатися актуальними, їм доведеться принести більшу користь для користувачів. Перевірмо нові функції Facebook Messenger та Instagram DM.

Нові функції Facebook Messenger

Архів чатів

Facebook та Instagram отримують нові функції

Іноді ми видаляємо наш чат, а пізніше хочемо його прочитати, але, на жаль, він уже недоступний. Однак Facebook розв’язав цю проблему за допомогою архівів чату. Тепер, замість остаточного видалення чату, ви можете провести пальцем ліворуч, щоб заархівувати чат і відновити його, коли завгодно.

«Торкніться, щоб записати»

Скільки разів із вами траплялося, що ви записуєте голосове повідомлення й випадково не змогли довше його утримати, тому воно надсилається? Facebook вирішив це, тепер вам не доведеться тримати, щоб записати голос. Доторкнувшись, ви можете записати голосову нотатку та ще раз натиснути, щоб зупинити запис. Це значно полегшить запис повідомлення.

 Більше тем

 

Facebook та Instagram отримують нові функції

Нам нудно бачити ту саму стару тему месенджера Facebook, отже, щоб оживити додаток Facebook представив нові теми. Тепер ви можете вибрати тему “Зоряних воєн” або тему, засновану на серіалі Netflix’s «Selena». Це забезпечує новий досвід для користувачів. Ця функція також доступна для Instagram DM.

Нові наклейки на камери

Facebook Messenger отримав нові наклейки на камери спеціально для азійських і тихоокеанських островів (API). В цілому чотири наклейки на камери користувачі можуть використовувати, щоб продемонструвати свою підтримку спільноті API.

Нові особливості Instagram DM

Візуальні відповіді

 

Facebook та Instagram отримують нові функції

Візуальні відповіді насправді нагадують функцію відповіді Snapchat. Якщо хтось надсилає вам зображення чи відео на Instagram DM, то ви можете миттєво відповісти їм зображенням / відео. Це просто полегшує відповідь. Схоже, що Instagram наполегливо намагається зайняти місце Snapchat.

Вхідні бачили

Раніше вам потрібно було зайти в особисте листування, щоб перевірити, бачили вони ваше повідомлення чи ні. Але тепер ви можете легко перевірити, чи було побачено повідомлення, не відкриваючи їх в DM. Це значно полегшує справи. Повідомте нас про вашу улюблену нову функцію Facebook Messenger та Instagram DM.

Читайте Gizchina в Google News
Джерело
Поділитися з друзями

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: