Facebook та Instagram отримують нові функції

Facebook хоче випереджати інші комунікаційні програми, отже нове оновлення принесло багато додаткових функцій для Facebook Messenger та Instagram DM. Суперечлива політика конфіденційності WhatsApp, а згодом і боротьба із Signal привернули багато негативної уваги до Facebook. Тому, якщо вони хочуть залишатися актуальними, їм доведеться принести більшу користь для користувачів. Перевірмо нові функції Facebook Messenger та Instagram DM.

Нові функції Facebook Messenger

Архів чатів

Іноді ми видаляємо наш чат, а пізніше хочемо його прочитати, але, на жаль, він уже недоступний. Однак Facebook розв’язав цю проблему за допомогою архівів чату. Тепер, замість остаточного видалення чату, ви можете провести пальцем ліворуч, щоб заархівувати чат і відновити його, коли завгодно.

«Торкніться, щоб записати»

Скільки разів із вами траплялося, що ви записуєте голосове повідомлення й випадково не змогли довше його утримати, тому воно надсилається? Facebook вирішив це, тепер вам не доведеться тримати, щоб записати голос. Доторкнувшись, ви можете записати голосову нотатку та ще раз натиснути, щоб зупинити запис. Це значно полегшить запис повідомлення.

 Більше тем

 

Нам нудно бачити ту саму стару тему месенджера Facebook, отже, щоб оживити додаток Facebook представив нові теми. Тепер ви можете вибрати тему “Зоряних воєн” або тему, засновану на серіалі Netflix’s «Selena». Це забезпечує новий досвід для користувачів. Ця функція також доступна для Instagram DM.

Нові наклейки на камери

Facebook Messenger отримав нові наклейки на камери спеціально для азійських і тихоокеанських островів (API). В цілому чотири наклейки на камери користувачі можуть використовувати, щоб продемонструвати свою підтримку спільноті API.

Нові особливості Instagram DM

Візуальні відповіді

 

Візуальні відповіді насправді нагадують функцію відповіді Snapchat. Якщо хтось надсилає вам зображення чи відео на Instagram DM, то ви можете миттєво відповісти їм зображенням / відео. Це просто полегшує відповідь. Схоже, що Instagram наполегливо намагається зайняти місце Snapchat.

Вхідні бачили

Раніше вам потрібно було зайти в особисте листування, щоб перевірити, бачили вони ваше повідомлення чи ні. Але тепер ви можете легко перевірити, чи було побачено повідомлення, не відкриваючи їх в DM. Це значно полегшує справи. Повідомте нас про вашу улюблену нову функцію Facebook Messenger та Instagram DM.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: