MacBook від Apple отримають нові кольори, як і iMac

Авторитетний інсайдер Джон Проссер, інформація якого неодноразово підтверджувалась, оголосив, що нові ноутбуки Apple MacBook будуть пропонуватися в різних кольорових варіантах.

Нові MacBook від Apple отримають нові кольори, як і iMac

 

Раніше Проссер розповсюджував інформацію про те, що настільні комп’ютери iMac наступного покоління будуть випускатися в різних кольорах. Ця цифра була підтверджена минулого місяця, коли Apple оголосила про повністю перероблений iMac на базі M1 з 24-дюймовим екраном 4,5 К. Нагадаємо, що цей новий iMac пропонується відразу в семи кольорах – зеленому, жовтому, оранжевому, червоному, синьому, ніжно-блакитному та срібному.

Зараз Джон Проссер стверджує, що подібні косметичні зміни можуть вплинути й на сімейство MacBook. Зокрема, Apple нібито тестує ноутбук MacBook Air у синьому кольорі. Можна припустити, що будуть доступні інші версії у стилі iMac.

До того, спостерігачі вважають, що Apple повністю переробить майбутню модель MacBook Air, пристосувавши її до фірмового процесора з архітектурою ARM.

Візуалізації вже з’явилися в Інтернеті (див. зображення вище), щоб дати уявлення про те, як можуть виглядати ноутбуки MacBook у нових кольорах.

Нові плюси MacBook з Mini-LED дисплеями, які мають вийти до кінця року

Один з ключових постачальників Apple, який бере участь у виробництві матриць Mini-LED для нещодавно анонсованого iPad Pro, зміг розв’язуати проблеми з виробництвом 14-ти та 16-дюймових панелей для майбутніх MacBook Pro. Відповідно, новий MacBook повинен вийти за графіком.

TSMT – компанія, яка виробляє підсвічування для Mini-LED матриць. Повідомлялося, що вони стикалися з обмеженнями, пов’язаними з друкованими платами та клеями на панелях Mini-LED. Джерела стверджують, що після зміни постачальника цих компонентів компанія змогла розв’язати наявні проблеми та налагодити виробництво панелей, які відповідають вимогам якості Apple. Таким чином, Apple встигне запустити нові мобільні комп’ютери за раніше запланований час.

14-ти та 16-дюймовий MacBook Pros вийде в продаж цього року. Пристрої надходять із використанням магнітного роз’єму для зарядки MagSafe, розширеного набору фізичних портів, включаючи відеовихід HDMI та слот для SD-карти, а також абсолютно новий чіп M1X або M2 з фірмовим ARM. Новий чипсет може похвалитися кращою продуктивністю та ще кращою енергоефективністю, ніж поточний M1.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua