Windows 10 втратить звичні іконки

Починаючи з перших версій Windows 10, користувачі скаржились на надто довгий час, який витрачає Microsoft, щоб представити нові іконки. Річ у тому, що компанія все ще використовує багато своїх іконок з Windows 95. Коли Windows 10 з’явилась, вона обіцяла чистий, футуристичний, плоский дизайн, але соромно бачити, що старовинні значки майже тридцяти років тому все ще присутні. Очевидно, користувачі, які мріють про новий дизайн, нарешті зрадіють, бо Microsoft готується оновити свої значки Windows 10.

За версією The Verge, Microsoft планує капітальний ремонт дизайну в рамках “широкого візуального омолодження”. Найбільші зміни будуть застосовані пізніше цього року, мабуть, з оновленням Windows 21H2. Перші нові значки були помічені в збірках March Insider Preview. Компанія представила нові файловий провідник, теку, кошик, іконки дискових накопичувачів тощо. Тепер компанія позбудеться цілого набору піктограм у стилі Windows 95, які ми все ще можемо помітити в операційній системі.

Windows Latest вже помітив нові піктограми для режиму глибокого сну, роботи в мережі, пам’яті, дискетах та багато іншого. Нові піктограми впроваджені у файлі shel32.dll у попередніх версіях Windows 10. Ця DLL є важливою частиною оболонки Windows, яка показує піктограми в різних діалогових вікнах по всій ОС. Це було причиною невідповідності піктограм Windows протягом багатьох років. Попри те, що Microsoft модернізувала інші частини ОС, компанія не зробила нічого з іконками в shel32.dll. Будемо сподіватися, що новий капітальний ремонт раз і назавжди позбудеться значків дисководів. Зрештою, дискети відійшли в минуле.

Капітальний ремонт дизайну Windows 10 є частиною проєкту Sun Valley

Згідно з повідомленням, новий капітальний ремонт дизайну Windows 10 від Microsoft є частиною проєкту Sun Valley. Візуальні зміни, ймовірно, будуть частиною оновлення Windows 10 21H2, яке може вийти приблизно в жовтні. На жаль, Microsoft офіційно не деталізувала свій проєкт Sun Valley. Однак у списку вакансій на початку цього року чітко згадується про “широке візуальне омолодження Windows”.

Попри те, що в цей час всі очі дивляться на оновлення для Windows 10 21H1, ми очікуємо почути більше про оновлення Sun Valley (21H2) цього місяця. Пізніше компанія проведе свою конференцію Microsoft Build. Під час триденної події ми очікуємо почути більше подробиць про наступні ітерації Windows 10.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: