HarmonyOS 2.0 збільшує пам’ять пристрою

Наразі розробка HarmonyOS іде повним ходом, але Huawei не ризикує. Компанія знає, що побудувати HarmonyOS — непросте завдання. Цій системі знадобиться час і серйозні зусилля з боку Huawei, якщо вона хоче побачити світло. На цей момент користувачі смартфонів Huawei вже отримують оновлення HarmonyOS 2.0. Воно все ще перебуває у бета-фазі, але поки що тестування проходило гладко. Користувачі вже випускають відео про функції HarmonyOS 2.0. Вчора було відео, яке показує офіційну мелодію дзвінка цієї системи. Тепер останнє відео показує, що ця система збільшує оперативну пам’ять та обсяг вбудованої пам’яті смартфонів.

HarmonyOS 2.0 збільшує пам’ять пристрою

Згідно з популярним Weibo leakster @ 长安 数码 君, після оновлення з EMUI 11 на базі Android до HarmonyOS 2.0 смартфони Huawei отримали більше оперативної пам’яті та місця для зберігання файлів. Додаткова доступна оперативна пам’ять складає більш ніж половина ГБ. Що стосується сховища, тут є додаткові 6 ГБ внутрішньої пам’яті. Він вважає, що це означає, що система HarmonyOS буде легшою, ніж система Android. Крім того, схоже, що потреба в пам’яті HarmonyOS 2.0, як правило, не висока. Це означає, що система буде працювати краще, а для смартфонів буде використовуватися менше пам’яті та місця для зберігання.

HarmonyOS швидший за Android?

Крім того, нове відео показує, що швидкість реакції на HarmonyOS швидша, ніж у системи Android. Однак, оскільки вона все ще перебуває у стадії бета-тестування, поки рано робити будь-яке порівняння. Краще буде почекати остаточну стабільну версію, перш ніж робити якийсь висновок. Це пов’язано з тим, що в кінці бета-тестування може виникнути необхідність зробити цю систему важчою або навіть ще легшою.

На сьогодні офіційний графік випуску стабільної версії не дуже тішить. Однак, виходячи з досі відомостей, Huawei повинна розпочати широкомасштабний випуск HarmonyOS вже в червні. Такі моделі Huawei, як Mate 40, Mate 30, P40 та серія Mate X2, отримають це оновлення. Вони будуть серед першої черги пристроїв, для яких буде застосовано це оновлення.

За словами Ван Ченглу, президента департаменту програмного забезпечення споживчого бізнесу Huawei та керівника AI, HarmonyOS пропонує єдину мову для аналізу, взаємозв’язку та співпраці різних пристроїв. Він стверджує, що цього року HarmonyOS вже працюватиме на 300 мільйонах одиниць пристроїв. Сюди входять смартфони, планшети та інші пристрої IoT. З цього числа більше ніж 200 мільйонів становитимуть смартфони.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: