Як оновити телефон Xiaomi до останньої версії? – Покрокова інструкція

Xiaomi – один з китайських брендів смартфонів, який згодом набув більшої актуальності, і сьогодні він настільки відомий, що конкурує зі світовими компаніями, в тому числі у своїй країні. Мобільні телефони можуть телефонів оновлювати версію ПЗУ з операційною системою Android.

Цю операцію можна виконати трьома різними способами, які ми покажемо нижче в цій статті крок за кроком.

Установка ПЗУ з Fastboot

Ми почнемо з Xiaomi Flashing Tool і закінчимо Fastbook для розробників. Після завантаження ми приступимо до їх установці для поновлення ROM.

Як оновити телефон Xiaomi до останньої версії? - Покрокова інструкція

Крок 1

По-перше, ми повинні вимкнути наш Xiaomi, а потім включити його, натиснувши кнопки харчування і «збільшення гучності» одночасно, таким чином ми увійдемо в Flashboot, щоб мати можливість встановити оновлення, яке ми раніше завантажили на наш комп’ютер.

Крок 2

Наступний крок – під’єднати Xiaomi до комп’ютера і переконатися, що він був розпізнай. Потім потрібно розпакувати файл і перейти до копіювання витягнутих файлів.

Крок 3

Переходимо до інструменту перепрошивки, який раніше був встановлений на нашому комп’ютері. Щоб отримати до нього доступ, ми вставимо файли, раніше скопійовані в верхнє вікно, і натиснемо першу жовту кнопку праворуч.

Крок 4

Після того як інструмент розпізнає, що обладнання під’єднано, ми натиснемо наступну червону кнопку, потім інструмент почне блимати, і автоматично перезавантажиться після закінчення.

Завантажте ROM і встановіть на Xiaomi

Наступний метод, який існує, – завантажити оновлення на телефон і встановити його безпосередньо з нашого пристрою Xiaomi. Слід уточнити, що якщо ми хочемо встановити новішу прошивку, ніж поточний на обладнанні, ніяка інформація не буде втрачена.

Але якщо ви хочете повернутися до старої версії прошивки, в цьому випадку ви втратите всю інформацію.

Як оновити телефон Xiaomi до останньої версії? - Покрокова інструкція

Крок 1

Після завантаження файлу оновлення під’єднаємо телефон Xiaomi до комп’ютера, а потім скопіюємо файл оновлення, який знаходиться в текі downloaded rom нашого телефону Xiaomi.

Крок 2

Потім відкриємо додаток Updater на Xiaomi, переходимо в меню і потім натискаємо Select Installation File. Потім ми повинні помістити в Select Installation File ROM, який ми завантажили та скопіювали з теки downloaded rom. Далі виберемо варіант “Оновити зараз» або «Оновити», а потім дочекаємося початку установки.

Крок 3

Після закінчення встановлення ПЗУ ми повинні натиснути кнопку «Перезавантажити», і тепер нам просто потрібно дочекатися перезавантаження телефону, поки він не запуститься нормально.

Встановлення оновлення з MIU Recovery

Ця остання процедура – одна з найпростіших у виконанні, вона складається з наступних кроків, які ми повинні виконати.

Крок 1

Після завантаження ПЗУ наступним кроком буде зміна імені нашого файлу на Update.zip, потім ми підключаємо наш пристрій до ПК за допомогою USB-кабелю і копіюємо файл у внутрішню пам’ять пристрою.

Крок 2

Щоб увійти в режим відновлення, ми повинні вимкнути пристрій і включити його, одночасно натиснувши кнопки збільшення гучності і харчування.

Крок 3

Клавішами гучності вибираємо опцію Install update.zip і кнопкою включення підтверджуємо вибір І щоб завершити установку, ми повинні перезавантажити телефон, щоб завершити весь процес.

Серед найвідоміших брендів в Китаї – бренд Huawei, який також може оновлювати своє програмне забезпечення, але для його установки необхідний комп’ютер з системою Windows 7 і пізніших версій.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Поділитися з друзями
blank

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: