Як оновити телефон Huawei до останньої версії? – Покрокова інструкція

Як всім повинно бути відомо, телекомунікаційний бренд Huawei отримав широке визнання завдяки своїм високопродуктивним мобільним пристроям. А також завдяки всім поліпшенням, внесеним в їх безпеку.

Саме з цієї причини ми представляємо вам статтю, в якій пояснюється, як оновити програмне забезпечення вашого телефону Huawei до останньої версії.

Щоб розкрити весь потенціал свого електронного пристрою, його необхідно оновити до самої останньої версії. Річ у тому, що великі компанії, які пропонують телекомунікаційні послуги, повинні бути в курсі всіх останніх подій з точки зору оновлення свого програмного забезпечення.

Популярність мобільних телефонів марки Huawei така, що є великий попит на всілякі навчальні посібники, які дозволять вам дізнатися про ці пристрої більше. І ось тепер ми збираємося навчити вас крок за кроком, як оновити програмне забезпечення вашого телефону Huawei до останньої версії.

Як оновити програмне забезпечення телефону Huawei до останньої версії?

Щоб ви могли дуже просто і швидко оновити програмне забезпечення вашого телефону Huawei до останньої версії спочатку необхідно переконатися, що ви підключені до мережі Wi-Fi, щоб скоротити витрати за споживання даних.

У вас також повинен бути заряд акумулятора більше ніж 30%. Потім ви повинні перейти в меню «Налаштування». Там виберіть розділ «Система», а потім «Оновлення програмного забезпечення». Тепер ви повинні побачити наявність оновлень для вашого пристрою, якщо так, натисніть на цю опцію і завантажте файл оновлення. Потім ви повинні перезавантажити свій мобільний телефон.

Якщо ваш пристрій показує, що він вже використовує останню версію, ми внесемо коригування вручну. Для цього ми повертаємося в «Налаштування», потім вибираємо «Система», «Оновлення програмного забезпечення» і, нарешті, натискаємо опцію «Завантажити останній повний пакет».

Щоб оновлення пройшло оптимальним чином, не слід ні з якої причини до закінчення процесу вимикати, включати або використовувати телефон. Ви повинні почекати стільки, скільки потрібно, щоб процес закінчився. Якщо ви не зможете оновити свій пристрій у такий спосіб, ви повинні використовувати наступний метод, який здійснюється через додаток.

Оновлення телефону Huawei за допомогою програми

Ця програма називається Firmware Finder for Huawei. Після того як ви завантажили та встановили додаток на свій пристрій потрібно знайти параметр «Установка через оновлення системи» в верхньому меню, це дія дозволить завантажити інший додаток, і ми також повинні встановити його на мобільний телефон.

Тепер ми повинні вибрати опцію «Get Firmware List», при цьому буде показуватися список, і ми виберемо першу опцію «Send Firmware to Update». Як тільки це буде зроблено, ми перейдемо до налаштування проксі, для цього перейдемо в «Налаштування». Потім ми вибираємо «Налаштування мережі», і вибираємо мобільну мережу нашого постачальника послуг.

Тепер ми переходимо до опції «Access Point Name», і збираємося створити нову APN, в назві сервера буде localhost, а номер порту 8080. Ми виходимо, і тепер ми знову перейдемо в настройки, і вибираємо опцію «Search for Updates ». Тут ми перевіримо, чи є оновлення для версії нашого програмного забезпечення.

Якщо це так, потрібно натиснути на опцію «Оновити» та дочекатися її завершення. Коли вона буде завершена, ви повинні перезавантажити наш пристрій. В іншому випадку для вашого програмного забезпечення відновлення не застосується.

Таким чином, прочитавши цю статтю, ви тепер знаєте всі кроки, які необхідно зробити для оновлення програмного забезпечення свого телефону Huawei до останньої версії.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: