Розкрит виток даних користувачів Facebook

Сьогодні стало відомо про акцію, розпочату командою месенджера Signal. Компанія запустила цілеспрямовану рекламу в Instagram із багатьма різними оголошеннями, які ділились особистою інформацією про користувачів. Це було зроблено для того, щоб показати, які дані Facebook збирає про свою аудиторію.

Зрештою, кожен користувач побачив основну інформацію про себе, яку соціальна мережа збирає та продає доступ до неї. Таким чином, люди могли бачити дані про свою роботу, геолокацію, особисті інтереси та навіть стосунки.

Як повідомляє Signal у своєму пресрелізі, «власні інструменти Facebook можуть розкрити про вас речі, яких не може розкрити ніхто інший. Однак в рекламі, яка показується користувачам ви вже бачите, що незнайомці знають про вас навіть більше, ніж ви самі. Ми хотіли використовувати ті самі інструменти, щоб безпосередньо показати, як працює ця технологія, і щойно купили рекламу в Instagram».

Наприклад, одна з оголошень виглядає так: «Ви натрапили на цю рекламу, тому що ви інженер-хімік і любите K-pop. Ця реклама аналізує ваше місцеперебування та бачить, що ви перебуваєте у Берліні. Ваша дитина нещодавно народилася, і ви переїхали. Останнім часом ти робиш багато вправ для вагітних ”.

Зрештою, Facebook заблокував рекламний рахунок Signal і призупинив цю рекламну кампанію. До речі, нещодавно Facebook та Instagram оголосили, що інформація про відстеження на iOS допомагає сервісам залишатися безплатними та надсилає користувачам відповідні сповіщення.

Витік даних користувачів Facebook виявляє, що Марк Цукерберг використовував Signal Messenger

Раніше стало відомо, що на одному з форумів хакерів була опублікована база даних із понад 533 мільйони користувачів Facebook. Серед іншого, у відкритому доступі були дані Марка Цукерберга який, як виявилося, користується захищеним месенджером Signal, а не використовує WhatsApp компанії.

В результаті сенсаційного витоку інформація про телефон, адресу, персональний ідентифікатор та деякі інші дані Марка Цукерберга були у вільному доступі. Дані глави Facebook виявив Дейв Уокер, дослідник, що працює в галузі інформаційної безпеки. Тепер він виявив, що номер телефону Цукерберга пов’язаний з обліковим записом під назвою Signal, наскрізним месенджером шифрування, який є прямим конкурентом сервісу WhatsApp від Facebook.

Facebook відмовився коментувати загальнодоступні дані керівника компанії, але в акаунті розробників Signal у Twitter з’явилося комічне повідомлення щодо інформації про те, що Марк Цукерберг використовує їх месенджер.

Нагадаємо, нова політика конфіденційності WhatsApp передбачає, що служба може обмінюватися даними користувачів з іншими компаніями, що належать Facebook. Зміни наберуть чинності 15 травня, і до цієї дати всі користувачі WhatsApp повинні погодитися з новими правилами, інакше вони більше не зможуть користуватися месенджером.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua