Серія iPhone 13 отримає 120 Гц

Хоча смартфони Android переступили межу 144 Гц, коли мова заходить про частоту оновлення панелей дисплея, Apple все ще дотримується стандартних 60 Гц. Схоже, це може незабаром змінитися, оскільки виробник iPhone, який базується в Купертіно, може в підсумку принести панелі частоти оновлення 120 Гц до пристроїв наступного покоління, тобто iPhone 13. Якщо це станеться, це відбудеться завдяки конкуренту Samsung.

iPhone 13 серії матиме дисплей із частотою оновлення 120 Гц, який постачає Samsung

Згідно з новим звітом, Samsung Display постачатиме дисплеї з низькотемпературним полікристалічним оксидом (LTPO) Apple для своїх вищих пропозицій iPhone 13. У верхньому рівні ми можемо дивитись на iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Варто зазначити, що iPhone не зможе бачити панелі оновлення 120 Гц або вище без використання технології LTPO.

Серія iPhone 13 отримає 120 Гц

Для тих, хто цього не знає, LTPO пропонує енергоефективну задню панель, що означає вищу частоту оновлення без особливих витрат на час автономної роботи. За допомогою панелей LTPO Apple могла б забезпечити високу частоту оновлення для iPhone, одночасно не турбуючись про час автономної роботи. З огляду на це, Samsung, здається, є тим, хто постачає ці панелі. Фактично, у звіті стверджується, що Сhaebol буде ексклюзивним постачальником для Appel цих панелей.

Крім цього, Apple також буде покладатися на Samsung у ще одній важливій частині. Ми розглядаємо жорсткі гнучкі друковані плати або RFPCB. Для тих, хто цього не знає, RFPCB – це частина, яка з’єднує OLED-панель з материнською платою. RFPCB є важливим компонентом для підключення панелей LTPO. Звичайно, його постачатиме Samsung Electro-Mechanics.

Цей новий звіт дивує, враховуючи, що Apple намагається всіма силами зменшити свою залежність від Samsung. Щоб дати вам перспективу, Apple прагне отримати близько 169 мільйонів OLED-панелей лише у 2021 році. З них Samsung поставить компанії 110 мільйонів одиниць.

Ось чого чекати від смартфонів наступного покоління!

Про iPhone 13 ми чуємо не вперше. Насправді пару днів тому зображення рендерингу пристрою з’явилися в Інтернеті. Згідно з новим рендером, iPhone наступного покоління, схоже, дотримується тієї ж ідеології дизайну, але з невеликими відмінностями. Ви можете знайти більше про ці відмінності в новині, яку ми нещодавно висвітлювали.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: