Чого чекати від вбивці Android: 6 головних особливостей HarmonyOS 2.0

Користувачі почали отримувати бета-версію розробника HarmonyOS 2.0. HarmonyOS – єдиний спосіб, за допомогою якого технічний гігант зможе вижити, бо якщо компанія не має відполірованого користувальницького інтерфейсу, то її виживання дуже важке. Окрім Китаю, Huawei сильно страждає після заборони Google. Однак вона не втратила надій. Компанія працює над тим, щоб зробити їх програмне забезпечення якомога кращим. Нова HarmonyOS 2.0 бета-версія розробника пропонує багато додаткових функцій. Вона має розмір 5,88 ГБ. Поговорімо про основні функції бета-версії HarmonyOS 2.0 Developer.

Нові іконки

З найновішим оновленням Huawei представила нові піктограми завантаження, щоб інтерфейс виглядав свіжим. Також є незначна зміна в кнопці “Більше”, раніше вона була три крапкою, однак найновіше оновлення змінило її на чотири крапки.

Картковий інтерфейс

Останнє оновлення HarmonyOS 2.0 принесло більш схожий на карту інтерфейс користувача. Ви можете побачити картографічний або коробчатий дизайн в багатьох областях ОС.

Вторинні меню

Коли користувач поспішає, найкориснішим є головне меню. За допомогою меню користувач може легко отримати доступ до налаштувань, Wi-Fi або мобільних даних. Навіть опція ліхтарика в меню надзвичайно корисна. Щоб покращити це, найновіше оновлення HarmonyOS 2.0 пропонує додаткові меню. Коли ви ковзаєте вниз по рядку меню, ви можете отримати доступ до додаткових меню.

Клон декількох додатків

HarmonyOS 2.0 має вбудований клон програми. Це дуже зручна функція. Наприклад, людина, яка має 2 різні телефонні номери, хоче створити 2 профілі WhatsApp, вона може легко створити клон WhatsApp за допомогою функції клонування програми. Тепер ця функція вдосконалена, оскільки підтримує більше додатків.

Вікно повідомлення що спливає

Наразі це моя улюблена функція у бета-версії HarmonyOS Developer 2.0. Функція повідомлення дозволяє відкрити сповіщення у мінівікні з розділеним екраном. Це не заважає фоновим програмам. Ви також можете легко змінити розмір вікна програми.

Розмиття в режимі реального часу

Механізм розмиття в режимі реального часу використовує розмиття Гауса на задньому плані спадного меню. Це має чудовий вигляд, проте вимагає додаткової потужності. ця функція обмежена наразі Mate40 та Honor V40. Бета-версія HarmonyOS 2.0 стане доступною для більшої кількості користувачів з 31 травня. Багато популярних Huawei телефонів вже підтримують оновлення OTA. Які ваші думки щодо HarmonyOS і чи може Huawei подолати проблему за допомогою власної ОС? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: