Нові візуалізації Apple iPhone 13 з’являються в мережі

За останні кілька місяців було безліч витоків та припущень щодо майбутнього iPhone 13. Ця нова серія смартфонів від Apple з’явиться не раніше вересня. Однак чутки та рендери продовжують поступати. Хоча у цій серії було багато рендерів і навіть прототипів моделей, багато нових рендерів все ще потрапляє в Інтернет.

Останній із цих рендерів – від індійського YouTuber (@Waqar Khan), але ці рендери мало чим відрізняються від попередніх візуалізацій. Найістотніша різниця між цим пристроєм та iPhone 12 – це, мабуть, виїмка та розташування задньої камери. Виїмка на цих рендерах, очевидно, менша, ніж в iPhone 12. Це відповідає багатьом попереднім рендерам iPhone 13. Крім того, задня камера має діагональне вирівнювання, яке відрізняється від вертикального вирівнювання на iPhone 12.

Візуалізації також показують, що iPhone 13 матиме принаймні шість варіантів кольорів. З зображень ми бачимо світло-фіолетовий, червоний, темно-синій, оранжевий, теплий білий та чорний кольори.

Серія iPhone 13 може не внести суттєвих змін

З припущень до цього моменту, iPhone 13 може не суттєво модернізуватися. Зовнішній вигляд може бути дещо іншим, і звичайно, зміниться чип. Також може бути оновлено датчик камери, і Apple може випустити 1 ТБ версії сховища. Окрім цього, ми не очікуємо жодних інших змін в iPhone 13 серії.

 

 

IPhone 13 в основному продовжить дизайн серії iPhone 12. Він поставляється з виїмковим дисплеєм, а також з плоскою середньою конструкцією рами. Цей смартфон буде оснащений екраном Samsung LTPO, який підтримує адаптивну частоту оновлення 120 Гц. Частота оновлення матиме розумне регулювання відповідно до сценарію. Наприклад, коли користувач відкриває гру, частота оновлення дисплея автоматично встановлюється на 120 Гц. Однак, якщо користувач просто переглядає повідомлення, частота оновлення встановлюється на рівні 60 Гц. Таким чином, дисплей залишається ефективним та економить більше енергії.

Цікаво, що це перший випадок, коли iPhone використовуватиме частоту оновлення вище 60 Гц. Його остання серія iPhone 12 має максимальну частоту оновлення 60 Гц. Крім того, iPhone 13 серії буде поставлятися з новим процесором Apple Bionic A15. Це покращення у порівнянні з попереднім поколінням. Цей чіп також включатиме останню базову смугу Snapdragon. Крім того, ця серія буде оснащена найновішою технологією Wi-Fi 6E. Покращиться й оптимізація у відділі камер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: