Нові візуалізації Apple iPhone 13 з’являються в мережі

За останні кілька місяців було безліч витоків та припущень щодо майбутнього iPhone 13. Ця нова серія смартфонів від Apple з’явиться не раніше вересня. Однак чутки та рендери продовжують поступати. Хоча у цій серії було багато рендерів і навіть прототипів моделей, багато нових рендерів все ще потрапляє в Інтернет.

Нові візуалізації Apple iPhone 13 з'являються в мережі

Останній із цих рендерів – від індійського YouTuber (@Waqar Khan), але ці рендери мало чим відрізняються від попередніх візуалізацій. Найістотніша різниця між цим пристроєм та iPhone 12 – це, мабуть, виїмка та розташування задньої камери. Виїмка на цих рендерах, очевидно, менша, ніж в iPhone 12. Це відповідає багатьом попереднім рендерам iPhone 13. Крім того, задня камера має діагональне вирівнювання, яке відрізняється від вертикального вирівнювання на iPhone 12.

Нові візуалізації Apple iPhone 13 з'являються в мережі

Візуалізації також показують, що iPhone 13 матиме принаймні шість варіантів кольорів. З зображень ми бачимо світло-фіолетовий, червоний, темно-синій, оранжевий, теплий білий та чорний кольори.

Серія iPhone 13 може не внести суттєвих змін

З припущень до цього моменту, iPhone 13 може не суттєво модернізуватися. Зовнішній вигляд може бути дещо іншим, і звичайно, зміниться чип. Також може бути оновлено датчик камери, і Apple може випустити 1 ТБ версії сховища. Окрім цього, ми не очікуємо жодних інших змін в iPhone 13 серії.

 

 

IPhone 13 в основному продовжить дизайн серії iPhone 12. Він поставляється з виїмковим дисплеєм, а також з плоскою середньою конструкцією рами. Цей смартфон буде оснащений екраном Samsung LTPO, який підтримує адаптивну частоту оновлення 120 Гц. Частота оновлення матиме розумне регулювання відповідно до сценарію. Наприклад, коли користувач відкриває гру, частота оновлення дисплея автоматично встановлюється на 120 Гц. Однак, якщо користувач просто переглядає повідомлення, частота оновлення встановлюється на рівні 60 Гц. Таким чином, дисплей залишається ефективним та економить більше енергії.

Цікаво, що це перший випадок, коли iPhone використовуватиме частоту оновлення вище 60 Гц. Його остання серія iPhone 12 має максимальну частоту оновлення 60 Гц. Крім того, iPhone 13 серії буде поставлятися з новим процесором Apple Bionic A15. Це покращення у порівнянні з попереднім поколінням. Цей чіп також включатиме останню базову смугу Snapdragon. Крім того, ця серія буде оснащена найновішою технологією Wi-Fi 6E. Покращиться й оптимізація у відділі камер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: