Intel вкладе 3,5 мільярда доларів в модернізацію заводу в Нью-Мексико

За словами генерального директора Intel Пата Кіссінджера, компанія інвестує мільярди в США для свого заводу з виробництва мікросхем. Зокрема, Intel інвестує 3,5 млрд доларів на модернізацію заводу Ріо-Ранчо в Нью-Мексико. Цей план компанія оголосить наступного тижня. Intel також опублікувала пресреліз, в якому оголосила, що проведе пресконференція о 9 годині 3 травня за тихоокеанським часом.

Раніше Intel оголосила про перехід на модель IDM 2.0. Завод в Ріо Ранчо вестиме виробництво чипів для третіх сторін. Водночас після завершення оновлення, випуск власних чипів також збільшиться. Раніше Intel оголосила про інвестиції на суму 20 мільярдів доларів для будівництва своєї фабрики в Аризоні та отримання субсидій в уряду США.

Intel вкладе в Ізраїль 600 мільйонів доларів для розширення фабрики чипів

Генеральний директор Intel здійснив одноденний візит до Ізраїлю в неділю, щоб оглянути заводські споруди, що будуються. Він оголосив інвестиційний план в Ізраїлі на 600 мільйонів доларів для значного розширення місцевого відділу досліджень та розробок та збільшення виробничих потужностей.

Intel інвестує 400 мільйонів доларів у свою компанію дочірню Mobileye для досліджень та розробки технологій автономного водіння. Штаб-квартира компанії знаходиться в Єрусалимі й була придбана компанією Intel за високою ціною в 15,3 млрд доларів у 2017 році. У майбутньому вона буде розробляти автономні транспортні засоби.

Кіссінджер сказав, що востаннє він приїжджав до Ізраїлю 40 років тому, і було чудово спостерігати, як ізраїльський департамент виріс із 4 співробітників на початку до понад 14 000 співробітників сьогодні. Ізраїльський департамент Intel є втіленням цієї глобальної компанії, де було проведено багато досліджень, розробок та інновацій.

Компанія інвестує ще 200 мільйонів доларів у будівництво нового заводу з виробництва чипів наступного покоління. Крім того, Intel також заявила, що цього року набере близько 1000 людей на місцях.

Intel придбала виробника мікросхем Habana Labs за 2 мільярди доларів у 2019 році. Компанія також придбала інтелектуальну транспортну компанію Moovit за 900 мільйонів доларів у 2020 році.

Кіссінджер також зазначив: “Ми продовжуємо інвестувати в Ізраїль, розширювати науково-дослідні роботи та вдосконалювати виробничі можливості. Разом із придбанням провідних світових постачальників рішень для автономного водіння, Mobileye, Moovit та Habana Labs, це дасть можливість Intel у найближчі кілька десятиліть розвиток в Ізраїлі, сповнений життєвих сил та надій».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: