Intel вкладе 3,5 мільярда доларів в модернізацію заводу в Нью-Мексико

За словами генерального директора Intel Пата Кіссінджера, компанія інвестує мільярди в США для свого заводу з виробництва мікросхем. Зокрема, Intel інвестує 3,5 млрд доларів на модернізацію заводу Ріо-Ранчо в Нью-Мексико. Цей план компанія оголосить наступного тижня. Intel також опублікувала пресреліз, в якому оголосила, що проведе пресконференція о 9 годині 3 травня за тихоокеанським часом.

Intel вкладе 3,5 мільярда доларів в модернізацію заводу в Нью-Мексико

Раніше Intel оголосила про перехід на модель IDM 2.0. Завод в Ріо Ранчо вестиме виробництво чипів для третіх сторін. Водночас після завершення оновлення, випуск власних чипів також збільшиться. Раніше Intel оголосила про інвестиції на суму 20 мільярдів доларів для будівництва своєї фабрики в Аризоні та отримання субсидій в уряду США.

Intel вкладе в Ізраїль 600 мільйонів доларів для розширення фабрики чипів

Генеральний директор Intel здійснив одноденний візит до Ізраїлю в неділю, щоб оглянути заводські споруди, що будуються. Він оголосив інвестиційний план в Ізраїлі на 600 мільйонів доларів для значного розширення місцевого відділу досліджень та розробок та збільшення виробничих потужностей.

Intel вкладе 3,5 мільярда доларів в модернізацію заводу в Нью-Мексико

Intel інвестує 400 мільйонів доларів у свою компанію дочірню Mobileye для досліджень та розробки технологій автономного водіння. Штаб-квартира компанії знаходиться в Єрусалимі й була придбана компанією Intel за високою ціною в 15,3 млрд доларів у 2017 році. У майбутньому вона буде розробляти автономні транспортні засоби.

Кіссінджер сказав, що востаннє він приїжджав до Ізраїлю 40 років тому, і було чудово спостерігати, як ізраїльський департамент виріс із 4 співробітників на початку до понад 14 000 співробітників сьогодні. Ізраїльський департамент Intel є втіленням цієї глобальної компанії, де було проведено багато досліджень, розробок та інновацій.

Intel вкладе 3,5 мільярда доларів в модернізацію заводу в Нью-Мексико

Компанія інвестує ще 200 мільйонів доларів у будівництво нового заводу з виробництва чипів наступного покоління. Крім того, Intel також заявила, що цього року набере близько 1000 людей на місцях.

Intel придбала виробника мікросхем Habana Labs за 2 мільярди доларів у 2019 році. Компанія також придбала інтелектуальну транспортну компанію Moovit за 900 мільйонів доларів у 2020 році.

Кіссінджер також зазначив: “Ми продовжуємо інвестувати в Ізраїль, розширювати науково-дослідні роботи та вдосконалювати виробничі можливості. Разом із придбанням провідних світових постачальників рішень для автономного водіння, Mobileye, Moovit та Habana Labs, це дасть можливість Intel у найближчі кілька десятиліть розвиток в Ізраїлі, сповнений життєвих сил та надій».

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: