Apple Watch Series 7 вимірюватиме рівень цукру в крові

Британський стартап, Rockley Photonics в найближчому майбутньому готується до списку на Нью Йоркській фондовій біржі. Судячи з документів, поданих компанією в Американську комісію з цінних паперів та бірж, ця компанія має важливий зв’язок з Apple. Крім того, технологія вимірювання глюкози в крові компанії може поставлятися з Apple Watch Series 7 у 2022 році. Цей звіт не вперше потрапляє в Інтернет. У січні були повідомлення, що Watch Series 7 підтримуватиме тестування глюкози в крові.

Apple Watch Series 7 вимірюватиме рівень цукру в крові

Компанія Rockley Photonics зі штаб-квартирою у Великобританії розробляє технологію, яка використовує інфрачервоне випромінювання для моніторингу крові людини. Датчик може не тільки вимірювати частоту серцевих скорочень, кисень у крові, але також контролювати рівень цукру в крові та навіть рівень алкоголю. Згідно з документами SEC, Роклі розкрив фінансову інформацію і стверджує, що Apple є одним з небагатьох великих клієнтів компанії. Двох найкращих клієнтів склали 99,6% доходу компанії у 2019 році та 100% у 2020 році.

На сьогодні незрозуміло, яку частину Apple займає у продажах. Крім того, ім’я іншого великого замовника знаходиться під таємницею. Крім того, є повідомлення, що ця компанія має на угоду постачання та розробку з Apple. У майбутньому основний дохід компанії й надалі буде покладатися на Apple та іншого великого замовника.

Rockley Photonics підтверджує, що його технології з’являться на ринку наступного року

Генеральний директор Rockley Photonics Ендрю Рікман заявив, що розроблена компанією технологія буде застосована до споживчих товарів у 2022 році. Однак він не сказав, чи з’явиться вона в продуктах Apple.

Ходили чутки, що Apple вивчає метод вимірювання цукру в крові за допомогою Apple Watch. Компанія також оголосила патент на вимірювання цукру в крові без забору крові. Якщо розвиток технології Rockley Photonics пройде безперебійно, це значно покращить зручність контролю глюкози в крові для діабетиків у майбутньому.

З попередніх звітів, Apple має команду біомедичних інженерів та консультантів, які працюють над цією технологією. Ця команда спеціалізується на не імплантованих датчиках контролю рівня глюкози в крові та доступна з 2017 року. Фактично, припущення стверджують, що Apple тестує цей датчик на клінічному сайті в районі затоки Сан-Франциско. Звичайно, все це спекуляції й вони можуть бути дуже далекими від реальної угоди.

Apple Watch 7 може поставлятися з дисплеєм microLED, який підтримує тактильний зворотний зв’язок і твердотілі кнопки. На цей момент це чутки, й вони можуть бути дуже далекими від реальності.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: