Apple Watch Series 7 вимірюватиме рівень цукру в крові

Британський стартап, Rockley Photonics в найближчому майбутньому готується до списку на Нью Йоркській фондовій біржі. Судячи з документів, поданих компанією в Американську комісію з цінних паперів та бірж, ця компанія має важливий зв’язок з Apple. Крім того, технологія вимірювання глюкози в крові компанії може поставлятися з Apple Watch Series 7 у 2022 році. Цей звіт не вперше потрапляє в Інтернет. У січні були повідомлення, що Watch Series 7 підтримуватиме тестування глюкози в крові.

Компанія Rockley Photonics зі штаб-квартирою у Великобританії розробляє технологію, яка використовує інфрачервоне випромінювання для моніторингу крові людини. Датчик може не тільки вимірювати частоту серцевих скорочень, кисень у крові, але також контролювати рівень цукру в крові та навіть рівень алкоголю. Згідно з документами SEC, Роклі розкрив фінансову інформацію і стверджує, що Apple є одним з небагатьох великих клієнтів компанії. Двох найкращих клієнтів склали 99,6% доходу компанії у 2019 році та 100% у 2020 році.

На сьогодні незрозуміло, яку частину Apple займає у продажах. Крім того, ім’я іншого великого замовника знаходиться під таємницею. Крім того, є повідомлення, що ця компанія має на угоду постачання та розробку з Apple. У майбутньому основний дохід компанії й надалі буде покладатися на Apple та іншого великого замовника.

Rockley Photonics підтверджує, що його технології з’являться на ринку наступного року

Генеральний директор Rockley Photonics Ендрю Рікман заявив, що розроблена компанією технологія буде застосована до споживчих товарів у 2022 році. Однак він не сказав, чи з’явиться вона в продуктах Apple.

Ходили чутки, що Apple вивчає метод вимірювання цукру в крові за допомогою Apple Watch. Компанія також оголосила патент на вимірювання цукру в крові без забору крові. Якщо розвиток технології Rockley Photonics пройде безперебійно, це значно покращить зручність контролю глюкози в крові для діабетиків у майбутньому.

З попередніх звітів, Apple має команду біомедичних інженерів та консультантів, які працюють над цією технологією. Ця команда спеціалізується на не імплантованих датчиках контролю рівня глюкози в крові та доступна з 2017 року. Фактично, припущення стверджують, що Apple тестує цей датчик на клінічному сайті в районі затоки Сан-Франциско. Звичайно, все це спекуляції й вони можуть бути дуже далекими від реальної угоди.

Apple Watch 7 може поставлятися з дисплеєм microLED, який підтримує тактильний зворотний зв’язок і твердотілі кнопки. На цей момент це чутки, й вони можуть бути дуже далекими від реальності.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua