8-дюймовий складний iPhone QHD+ від Apple

Відомий аналітик Куо Мін-Чі стверджує, що Apple розробляє складний iPhone. Він вказав на це в нещодавньому звіті для інвесторів. За його словами, компанія прагне випустити цей складаний iPhone у 2023 році. Він також повідомляє, що цей пристрій оснащений 8-дюймовим гнучким OLED-екраном з роздільною здатністю QHD+. Згідно з повідомленням, складний iPhone використовуватиме ексклюзивний дисплей від Samsung.

8-дюймовий складний iPhone QHD+ від Apple

Куо Мін-Чі стверджує, що вимога Apple полягає в тому, щоб запас склав 1,5 – 2 мільйони одиниць. Очікується, що новий складний iPhone використовуватиме технологію нано-срібного дроту від TPK. Здається, цей метод має більше переваг, ніж технологія Y-Octa від Samsung.

Крім того, він також зазначив, що з 2021 року основні марки мобільних телефонів послідовно випускатимуть складні смартфони, щоб просувати наступну хвилю заміни телефону. Він також вважає, що Apple стане “найбільшим переможцем” у цьому плані. Куо Мін-Чі прогнозує, що складаний iPhone буде поєднувати звичайний iPhone з планшетом. Apple має власні екологічні та апаратні переваги, що сприяє отриманню переваг для складних iPhone.

З попередньої інформації Foxconn тестував два прототипи екрану iPhone, що складається. Цей складний смартфон може також підтримувати стилус.

Чи випустить Apple iPhone Flip?

За словами Джона Проссера, популярного випускника Apple, Apple використовуватиме дизайн розкладки замість популярного дизайну “телефон-планшет”.

Він сказав

“[Apple] сильно схиляється до розкладки [дизайн iPhone], … Мої джерела не точно знають, чому, вони знають лише, що розкладачка зараз приділяє більшу увагу цьому за кулісами … [і ] піднімається за лаштунки з точки зору виробничого строку … Однією з цілей цього розкладного iPhone у стилі розкладки є запропонувати його у декількох кольорах, таких як забавні кольори, схожих на базові моделі iPhone … що говорить нам, кому буде цей телефон бути проданим”.

Здається, дизайн flip дешевший, ніж дизайн телефону – планшета. З перших припущень Apple віддасть перевагу дизайну iPhone Flip. Є повідомлення, що саме тому Apple віддає перевагу дизайну чипів. Компанія хоче перевірити прийняття на ринку складного iPhone. Проссер стверджує, що iPhone Flip надійде у вересні 2022 року.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: