Realme зростає, тоді як Huawei та Honor погано працюють в Європі

Після результатів на світовому ринку смартфонів результати першого кварталу 2021 року прийшли вчасно й для європейського регіону. Вони були складені аналітиками Counterpoint, й перше, що впадає в око – це те, що ринок відновлюється від кризи минулого року і почав стабільно зростати. Трійка лідерів у Європі схожа на ту, яка керує світовим ринком.

Samsung став компанією номер один у Європі, контролюючи майже третину ринку – 32%. І це на 2% більше, ніж роком раніше, а в річному вираженні приріст становив 13%. На другому місці опинилася Apple, якій вдалося завоювати 28% частки ринку. Компанія, що базується в Купертіно, чітко підняла свою частку на ринку завдяки лінійці iPhone 12, попит на яку все ще існує.

 

Третій вийшла на фінішну пряму Xiaomi, частка ринку якої в Європі оцінюється у 18% проти 11% роком раніше. Компанії вдалося стрибнути на 73% з року в рік. А лідером росту стала Realme із результатом 183% зростання. Вона вийшла на сьоме місце з часткою 2% і залишила позаду Honor, який зайняв восьме місце найбільших компаній Європи й разом з колишньою материнською компанією стрімко втрачає свої позиції. Oppo вийшла на четверте місце з результатом 6%, що вдвічі перевищує частку, яку вона займала у першому кварталі минулого року. Huawei встигла зачепити ТОП-5, і його частка становила 2%, тоді як рік тому цей показник становив 9%, а падіння – 77%. За минулий рік також додав OnePlus, який зумів піднятися на шостий рядок таблиці рангів з результатом 2%.

Заступник директора Counterpoint Research Ян Стрияк сказав: «І квартал 2021 року був яскравим прикладом надзвичайно конкурентного характеру європейського ринку смартфонів. Січень побачив Apple як безперечного лідера після його найуспішнішого запуску пристроїв за всю історію, Samsung пожвавився у лютому завдяки сильним продажам своєї останньої флагманської серії Galaxy S21 та популярної серії Galaxy A, а потім Xiaomi досягла найвищої частки ринку в Європі за весь час завдяки випуску власних флагманських пристроїв Mi11. OPPO, OnePlus, Realme та Vivo також продовжують активно розвиватися, і більшість із них випустили нові пристрої в цьому кварталі».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua