iPhone 12 – найпопулярніша модель, але iPhone 12 Pro теж добре продається

Сьогодні Apple оприлюднила свій звіт про результати роботи за другий фінансовий квартал 2021 фінансового року. Компанія отримала рекордний дохід у кварталі березня в 89,6 млрд доларів. Це збільшення на 54% у річному обчисленні. Щоквартальний прибуток на розбавлену акцію досягав $ 1,40. Міжнародні продажі становили 67% доходу за квартал. Варто зазначити, що iPhone приніс дохід у цьому кварталі 47,9 млрд доларів США.

“Цей квартал показує як тривалі способи, якими наші продукти допомогли нашим користувачам досягти цього моменту у власному житті, так і оптимізм, який, здається, відчувають споживачі щодо кращих днів для всіх нас”, – сказав Тім Кук, генеральний директор Apple. «Apple перебуває в періоді широких інновацій у нашому асортименті продуктів, і ми постійно зосереджуємося на тому, як допомогти нашим командам та громадам, у яких ми працюємо, вийти з цієї пандемії в кращий світ. Це, безумовно, починається з таких продуктів, як абсолютно нові iMac та iPad Pro, але це поширюється на такі зусилля, як 8 гігаватів нової чистої енергії, які ми допоможемо залучити до мережі та наші інвестиції у США у розмірі 430 мільярдів доларів протягом наступних 5 років. “

Звіт про продаж iPhone 12 серії

Кожна лінійка продуктів Apple досягла двозначного зростання доходу. Водночас дохід від iPhone збільшився на 65,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року; Mac і iPad зросли на 70,1% і майже на 79% відповідно.

Генеральний директор Apple Тім Кук підтвердив, що iPhone 12 – найпопулярніша модель у другому кварталі 2021 року. Користувачі також мають великий попит на iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Не дивно, що він не згадав про iPhone 12 mini.

У порівнянні з іншими трьома моделями iPhone 12 mini справді похмурий. Як правило, аналітики вважають, що, хоча Apple докладає всіх зусиль для просування цієї 5,4-дюймової моделі iPhone з невеликим екраном, на неї припадає лише 5% від загального обсягу продажів iPhone 12 у США в січні.

ож, швидше за все, компанія з Купертіно припинить виробництво iPhone 12 mini. Але це не точно. Ми маємо на увазі, що чули суперечливі чутки, і деякі з них доводять, що iPhone 13 mini таки буде запущений, попри низькі продажі iPhone 12 mini.

У будь-якому випадку, з кінця минулого року базовий iPhone 12 добре продавався. Хоча Apple не повідомила точну кількість, його продажі значно перевищують продажі mini.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua