iPhone 12 – найпопулярніша модель, але iPhone 12 Pro теж добре продається

Сьогодні Apple оприлюднила свій звіт про результати роботи за другий фінансовий квартал 2021 фінансового року. Компанія отримала рекордний дохід у кварталі березня в 89,6 млрд доларів. Це збільшення на 54% у річному обчисленні. Щоквартальний прибуток на розбавлену акцію досягав $ 1,40. Міжнародні продажі становили 67% доходу за квартал. Варто зазначити, що iPhone приніс дохід у цьому кварталі 47,9 млрд доларів США.

“Цей квартал показує як тривалі способи, якими наші продукти допомогли нашим користувачам досягти цього моменту у власному житті, так і оптимізм, який, здається, відчувають споживачі щодо кращих днів для всіх нас”, – сказав Тім Кук, генеральний директор Apple. «Apple перебуває в періоді широких інновацій у нашому асортименті продуктів, і ми постійно зосереджуємося на тому, як допомогти нашим командам та громадам, у яких ми працюємо, вийти з цієї пандемії в кращий світ. Це, безумовно, починається з таких продуктів, як абсолютно нові iMac та iPad Pro, але це поширюється на такі зусилля, як 8 гігаватів нової чистої енергії, які ми допоможемо залучити до мережі та наші інвестиції у США у розмірі 430 мільярдів доларів протягом наступних 5 років. “

Звіт про продаж iPhone 12 серії

Кожна лінійка продуктів Apple досягла двозначного зростання доходу. Водночас дохід від iPhone збільшився на 65,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року; Mac і iPad зросли на 70,1% і майже на 79% відповідно.

Генеральний директор Apple Тім Кук підтвердив, що iPhone 12 – найпопулярніша модель у другому кварталі 2021 року. Користувачі також мають великий попит на iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Не дивно, що він не згадав про iPhone 12 mini.

У порівнянні з іншими трьома моделями iPhone 12 mini справді похмурий. Як правило, аналітики вважають, що, хоча Apple докладає всіх зусиль для просування цієї 5,4-дюймової моделі iPhone з невеликим екраном, на неї припадає лише 5% від загального обсягу продажів iPhone 12 у США в січні.

iPhone 12 - найпопулярніша модель, але iPhone 12 Pro теж добре продається

ож, швидше за все, компанія з Купертіно припинить виробництво iPhone 12 mini. Але це не точно. Ми маємо на увазі, що чули суперечливі чутки, і деякі з них доводять, що iPhone 13 mini таки буде запущений, попри низькі продажі iPhone 12 mini.

У будь-якому випадку, з кінця минулого року базовий iPhone 12 добре продавався. Хоча Apple не повідомила точну кількість, його продажі значно перевищують продажі mini.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: