Huawei Mate 40 Pro+ підтримує служби Google в Harmony OS

На конференції запуску смартфонів зі складним екраном Huawei Mate X2 Huawei оголосила, що OS Harmony буде запущена у квітні цього року. Першою партією моделей, які отримують сповіщення про оновлення, можуть бути моделі Huawei Mate X2 та Huawei Mate 40.

З вчорашнього дня система Harmony 2.0 від Huawei розпочала публічне тестування. Багато користувачів отримали сповіщення Huawei про перехід системи з Android на OS Harmony.

Однак багато користувачів все ще не поспішають переходити, оскільки їх хвилює, які зміни будуть внесені при переході з однієї системи на іншу. Але ті, хто був сміливіший, кажуть, що плавність і щоденне використання все ще в порядку. Деякі люди навіть вважають, що це більш плавно, ніж система Android.

Після переходу на ОС Harmony все ще існує хвилювання, що робити з оригінальними системними службами, особливо з сервісами Google, які невіддільні від Android?

Цікаво, що користувач Weibo доводить, що він встановив ОС Harmony на своєму телефоні Mate 40 Pro+, а пізніше виявив, що на сервіси Google це ніяк не впливає.

Компанія Huawei не пояснила, як бути сумісним із сервісами Google.

Harmony OS збирається змінити світ

Набагато раніше Huawei пояснила різницю між OS Harmony та іншими системами смартфонів. У ній сказано, що Harmony OS не замінює Android і не є копією iOS. Справжній розвиток Harmony розпочався у травні 2016 року. Таким чином, Huawei робить це вже 5 років. І головне її призначення — бути операційною системою для всього Інтернету.

Один з блогерів Weibo заявив, що версія Huawei Mate 40 Pro 4G – це перший телефон, з попередньо встановленою OS Harmony. Нещодавно він пройшов Міністерство промисловості та інформаційних технологій та сертифікацію 3С. Відповідні документи від TENAA також свідчили про наявність цієї системи. До цього ми чули, що Huawei P50 стане першим, але він з’явиться на ринку пізніше. Тож логічно, що саме інша модель стане піонером.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: