ЄС подасть позов проти Apple

Згідно з повідомленнями, антимонопольний комісар ЄС Маргрет Вестагер висуне антимонопольні звинувачення проти Apple пізніше цього тижня. Комісія має підстави вважати, що правила, встановлені Apple App Store для розробників, порушують законодавство ЄС. Справа розпочалася два роки тому, коли шведський гігант музичного сервісного сервісу Spotify подав до Європейського Союзу скаргу на Apple. Spotify звинувачує Apple у тому, що вона стягує з нього 30% передплати в обмін на додаток Spotify в App Store. Крім того, Apple також відмовляється повідомляти користувачам про дешевші методи доступу (Spotify) поза його екосистемою.

Ця справа є однією з багатьох справ проти Apple. Це також одна з найгучніших антимонопольних справ проти американських технологічних компаній у Європейському Союзі. Внутрішні джерела стверджують, що Єврокомісія планує подати антимонопольні звинувачення проти Apple наприкінці цього тижня. Однак комісія може також відкласти свої плани.

Spotify подала скаргу до Європейського Союзу на Apple у березні 2019 року. У червні того ж року Європейська комісія розпочала розслідування. Тоді Вестагер заявив, що, здається, Apple стала “воротарем” у розповсюдженні програм та вмісту для користувачів пристроїв iOS.

Ми зробили Spotify таким, яким він є сьогодні – Apple

Щодо останніх чуток, Apple не має жодної офіційної заяви. Однак раніше Apple заявляла, що App Store зробив Spotify таким, яким він є сьогодні — публічною компанією. Вона вважає, що Spotify хоче лише скористатися App Store, але не хоче робити жодного внеску.

Що стосується скарг Spotify відносно 30% частки, Apple відповіла, що за безплатні програми Apple не бере плати. Вона стверджує, що 30% платять лише за платні підписки на платформі. До того, якщо передплата перевищує один рік, коефіцієнт зменшиться до 15%.

Однак Spotify вважає, що Apple несправедливо ставиться до конкурентів і прагне просувати власну послугу потокового передавання музики. Spotify стверджує, що контроль Apple над своїм App Store не лише позбавив споживачів вибору, але й позбавив прав інших постачальників потокових музичних послуг. Apple зробила це цілком для обслуговування власної служби потокової музики, Apple Music.

Spotify також заявив, що система розпізнавання голосу від Apple, Siri, не буде підключати користувачів iPhone до Spotify. Крім того, Apple також відмовляється дозволяти Spotify запускати програми на своїх Apple Watch.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: