Випущено велике оновлення Telegram. Що нового?

Популярний Telegram месенджер отримав серйозне оновлення, яке покращило сервіс у багатьох сферах. Зокрема, мова йде про вдосконалення платіжної служби, вбудованої в Telegram, яка тепер дозволяє безпосередньо оплачувати товари та послуги банківською карткою за допомогою однієї з популярних платіжних систем. За словами розробників, вони не збирають і не зберігають платіжну або іншу особисту інформацію власника картки, але безпосередньо перенаправляють їх на цільові об’єкти, тому не потрібно турбуватися про безпеку.

Голосові чати тепер також кращі: тепер ви можете планувати час трансляції, а слухачі подкастів можуть встановлювати собі нагадування про майбутню подію. Ви також можете швидко переглянути інформацію про учасника голосового чату.

Серед нових нововведень – нова вебверсія сервісу. Оновлена ​​версія браузера, яку тепер також можна використовувати, завантаживши 400-кб файл (корисно для iPhone, якщо Telegram вирішить заборонити його), а додаток Android тепер можна встановити безпосередньо з вебсайту Telegram і отримувати оновлення навіть перш ніж воно потрапить до Google Play. Версія для Android також продовжує отримувати нові анімації.

Нарешті, Telegram додав корисні опції для перемотування відео назад, тримаючи палець на екрані, а також для збільшення зображення, «затискаючи», не відкриваючи сам файл. Оновлення вже доступне на всіх платформах.

Ось список нових функцій:

  • Платежі 2.0
  • Заплановані голосові чати
  • Мініпрофілі для голосових чатів
  • Нові вебверсії
  • Пряме завантаження для Android
  • Натисніть, щоб збільшити
  • Покращений відеоплеєр
  • Поради та нові анімації Android

Вебверсія Telegram

Пам’ятаєте нещодавній скандал із блокуванням колег у Twitter через відсутність належної модерації? Тоді Павло Дуров, засновник і керівник Telegram, різко розкритикував такий підхід Google Play та App Store і пообіцяв альтернативу на випадок, якщо будуть подібні запитання до Telegram. І ось практична реалізація цих обіцянок настала. Telegram запустив окрему вебверсію сервісу зі значно розширеною функціональністю на тлі класичної версії (підходить для iPhone, якщо вона заборонена в App Store), а також спеціальну версію програми для Android, яка обходить кількість обмежень Google Play. Додатковою перевагою є те, що ця версія буде оновлюватися ще частіше.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: