Випущено велике оновлення Telegram. Що нового?

Популярний Telegram месенджер отримав серйозне оновлення, яке покращило сервіс у багатьох сферах. Зокрема, мова йде про вдосконалення платіжної служби, вбудованої в Telegram, яка тепер дозволяє безпосередньо оплачувати товари та послуги банківською карткою за допомогою однієї з популярних платіжних систем. За словами розробників, вони не збирають і не зберігають платіжну або іншу особисту інформацію власника картки, але безпосередньо перенаправляють їх на цільові об’єкти, тому не потрібно турбуватися про безпеку.

Голосові чати тепер також кращі: тепер ви можете планувати час трансляції, а слухачі подкастів можуть встановлювати собі нагадування про майбутню подію. Ви також можете швидко переглянути інформацію про учасника голосового чату.

Випущено велике оновлення Telegram. Що нового?

Серед нових нововведень – нова вебверсія сервісу. Оновлена ​​версія браузера, яку тепер також можна використовувати, завантаживши 400-кб файл (корисно для iPhone, якщо Telegram вирішить заборонити його), а додаток Android тепер можна встановити безпосередньо з вебсайту Telegram і отримувати оновлення навіть перш ніж воно потрапить до Google Play. Версія для Android також продовжує отримувати нові анімації.

Нарешті, Telegram додав корисні опції для перемотування відео назад, тримаючи палець на екрані, а також для збільшення зображення, «затискаючи», не відкриваючи сам файл. Оновлення вже доступне на всіх платформах.

Випущено велике оновлення Telegram. Що нового?

Ось список нових функцій:

  • Платежі 2.0
  • Заплановані голосові чати
  • Мініпрофілі для голосових чатів
  • Нові вебверсії
  • Пряме завантаження для Android
  • Натисніть, щоб збільшити
  • Покращений відеоплеєр
  • Поради та нові анімації Android

Вебверсія Telegram

Пам’ятаєте нещодавній скандал із блокуванням колег у Twitter через відсутність належної модерації? Тоді Павло Дуров, засновник і керівник Telegram, різко розкритикував такий підхід Google Play та App Store і пообіцяв альтернативу на випадок, якщо будуть подібні запитання до Telegram. І ось практична реалізація цих обіцянок настала. Telegram запустив окрему вебверсію сервісу зі значно розширеною функціональністю на тлі класичної версії (підходить для iPhone, якщо вона заборонена в App Store), а також спеціальну версію програми для Android, яка обходить кількість обмежень Google Play. Додатковою перевагою є те, що ця версія буде оновлюватися ще частіше.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: