Характеристики OPPO Smart TV K9 розкриті

6 травня Oppo проводить велику подію в Китаї, де відкриє купу нових продуктів. Починаючи з основного бізнесу, бренд представляє абсолютно новий смартфон під назвою OPPO K9 5G. Компанія також представить Oppo Enco Air у своєму портфоліо навушників TWS, а також новий Oppo Band у категорії гаджетів для носіння. Домашня категорія компанії також отримає абсолютно новий смарттелевізор, який отримав назву Oppo Smart TV K9. Напередодні конференції компанія засвітила технічні характеристики, особливості та навіть дизайн цих майбутніх продуктів.

Технічні характеристики Oppo Smart TV K9

Що стосується Oppo Smart TV K9, компанія готується представити нові телевізори трьох різних розмірів – 43-дюймовий, 55-дюймовий і 65-дюймовий. За даними Oppo, ця панель може видавати 1,07 млрд кольорів. З цієї причини ми припускаємо, що всі три панелі будуть мати роздільну здатність 4K (UHD). До того, ці панелі охоплюють 93% колірної гами DCI-P3. На додаток, ми очікуємо точності кольору Δ <2. Нарешті, як і інші телевізори, нова панель матиме підтримку HDR10+ прямо з коробки.

Плакат, що просочився, також пропонує деякі розумні функції, такі як автоматичне затемнення, автоматичне регулювання гами тощо. Панелі працюють з частотою оновлення до 120 Гц. Однак на момент написання статті неможливо сказати, чи всі вони матимуть таку частоту оновлення. Варто зазначити, що, як кажуть, ці телевізори розміщуються замість старих Oppo TV S1 та Oppo TV R1.

 

Ми знаємо, що більшість цих продуктів надходять до Китаю і, ймовірно, залишатимуться ексклюзивними для ринку. Лінійка смарттелевізорів навряд чи покине Китай. Ми можемо бачити майбутні телевізори Realme на основі цього дизайну в майбутньому. На відміну від батьківського / рідного бренду, Realme будує надійну екосистему продуктів в Індії.

Що стосується ціноутворення, ми припускаємо, що менша модель, очевидно, буде дешевшою за дві інші. Однак ми точно не знаємо, чи будуть зміни в технічних характеристиках, що поставляються з базовими моделями та моделями високого рівня. Ми знаємо, що принаймні на одному з телевізорів буде 2 ГБ оперативної та 16 ГБ вбудованої пам’яті. Вища модель із більшим екраном, швидше за все, буде мати більше місця для зберігання та оперативної пам’яті.

Ми очікуємо, що подальші подробиці будуть розкриті найближчими днями. Oppo, безумовно, створить ажіотаж для майбутніх продуктів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua