Чому вам слід перезавантажувати телефон кожен день

Отже, ви постійно використовуєте телефон і помічаєте, що він починає працювати повільно і, можливо, навіть глючить. І ви не маєте жодного уявлення, чому це відбувається.

Звинувачувати в цьому телефон, ймовірно, не є виходом, тому що це може статися навіть з кращими телефонами Android. Швидше за все, ви не зможете знайти рішення, яке усуває проблему, але хороша новина полягає в тому, що ви можете легко усунути симптоми.

Просто перезавантажте телефон.

Телефон повільно працює. Причини

Є кілька причин, за якими телефон може працювати повільно і навіть трохи глючить. Ви можете помітити, що гучність перестала працювати або у вас з’являться дивні артефакти на екрані. Хоча це може бути ознакою апаратної проблеми, швидше за все, це не так. Швидше за все, некоректний додаток що працює, запущено у фоновому режимі.

Я не маю на увазі додатки, які працюють у фоновому режимі. Google нарешті “вбиває” їх і надає нам інструменти для управління, коли їм дозволено працювати. Я маю на увазі речі, у яких є потреба в тому, щоб все або частина додатка працювала, щоб воно могло залишатися на зв’язку. Ці додатки повинні бути написані для роботи з версією Android, яку ви використовуєте, а іноді й з маркою телефону, який ви використовуєте.

Більшість додатків, які ми використовуємо, відповідають цим критеріям, але не всі. У всіх нас є одне або два додатки, які давно не оновлювалися, але ми все ще хочемо його використовувати, тому встановлюємо його. Швидше за все, проблем не буде. Google дуже ретельно працює над тим, щоб програми працювали на різних версіях, тому що саме це робить Android настільки популярним і сприяє притоку грошей. Але це не велике співчуття, якщо ваш телефон ламається через додатки.

Витік пам’яті

Можливо, ви чули термін “витік пам’яті”, і це трапляється з додатками частіше, ніж думає більшість людей. Якщо це відбувається з додатком, у якого є дозвіл на продовження роботи, воно робить саме це: поглинаючи ресурси, поки щось не піде шкереберть. Це не зупиниться, поки ви не видалите його чи не виправите. Але ви можете втрутитися за допомогою щоденного перезавантаження.

Що відбувається, коли перезавантажується телефон

Коли ви перезавантажуєте свій телефон, він змушує все, що працює у фоновому режимі, запускатися заново. Він також виконує деякі інші важливі речі, такі як очищення і перерозподіл VRAM, яку використовує ваш графічний процесор, стирає псевдофайлову систему, яка використовується для відстеження обладнання що працює, і перезапускає бездротові радіомодулі.

Коли ви виключаєте живлення, все, що не потрібно для повторного завантаження телефону, відключається.

Не використовуйте будь-якої очищувач додатків, якщо ви можете зробити краще, перезапустивши його.

Перезавантаження телефону очистить погані дані та звільнить пам’ять від некоректно працюючого додатка без будь-яких інших несприятливих наслідків для системи. Наприклад, додаток «Диспетчер пам’яті», яке просто вбиває всі програми, які ви не використовуєте, при натисканні на кнопку.

Є причина, по якій деякі з цих програм слід запускатися, і, якщо ви не знаєте, що робите, невибіркове знищення всіх додатків для звільнення пам’яті насправді приносить більше шкоди, ніж користі. Половині цих додатків потрібно знову запускатися, що вплине на “холодний старт” і збереження попередніх даних.

Якщо ви точно визначили, яка програма працює на вашому телефоні, ви можете зайти в Налаштування та примусово зупинити його.

Але краще, що ви можете зробити, – це витратити 60 секунд і перезавантажувати телефон щоранку, щоб очистити його пам’ять.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: