ТОП: Найкращі безкоштовні програми та ігри тижня для Android

Шукаєте нові та найкращі програми та ігри для Android, щоб спробувати? Ну, ми вас покрили. Ми повернулися до 8-го видання наших щотижневих найкращих безкоштовних програм та ігор для Android. Для всіх новачків тут ми завжди прагнемо знайти нові програми та ігри для вашого пристрою Android. Якщо це звучить для вас цікаво, ви можете продовжувати повертатися, оскільки ми висвітлюємо це щотижня.

Overdrop

 

Хоча в наш час на більшості пристроїв Android поставляється попередньо встановлена ​​програма про погоду, набір функцій, які вона пропонує, не такий винятковий. Крім того, ці вбудовані додатки Weather відомі тим, що демонструють набридливу рекламу на деяких пристроях. Ви можете замінити це на сторонній додаток Weather. Але у нас є хороша альтернатива для вас – Overdrop.

Overdrop надає детальний прогноз погоди, отриманий від провідних постачальників, таких як Dark Sky Weather, AccuWeather та WeatherBit. Додаток демонструватиме різну інформацію, таку як УФ-індекс, хмарний покрив, тиск, вологість, видимість та багато іншого. Додаток також може попередити вас про суворі погодні умови, такі як екстремальні шторми. Звичайно, є цілодобові та 7-денні прогнози погоди.

Цей погодний додаток також надає настроювані сповіщення про погоду, такі як його поява, час повідомлення про що та багато іншого. Нарешті, ми також розглядаємо метеорологічний радар із трьома варіантами вибору карти – плоскою, сферичною та метеликовою. Він бере дані з EMC, NCEP, NWS та NOAA. Яка програма для погоди без гарних віджетів? Ну, ви отримуєте і це. Усі ці поєднання роблять Overdrop одним із найкращих безплатних погодних додатків для Android.

 • Прогноз погоди на 24 години та 7 днів
 • Детальний прогноз погоди разом із попередженнями про сувору погоду
 • Радар погоди
 • Красиві віджети погоди разом із настроюваним сповіщенням про погоду
 • Вбудована конфіденційність означає, що дані про місцеперебування є надійними та захищеними

Ціна: Безплатно (пропонує покупки в додатку)

Overdrop - Weather & Widgets
Overdrop - Weather & Widgets

Skit – менеджер додатків

Коли я вперше зіткнувся з цим Skit, я ніколи не думав, що буду використовувати менеджер додатків і для якої мети він буде служити. Ну, Skit – це одна з тих програм, які, на вашу думку, вам не потрібні, поки ви їх не спробуєте. Розробники стверджують, що це найпростіший та інтуїтивно зрозумілий менеджер програм. Додаток пропонує багато можливостей, і, звичайно, деякі з них є частиною преміумверсії.

Використовуючи Skit, ви можете витягти APK та APKS (тобто розділити APKs) із встановлених програм. Потім ви можете надіслати їх своїм друзям. Як і більшість менеджерів програм, ви також можете без проблем видалити їх. Ви можете побачити детальну інформацію про кожну встановлену програму. Наприклад, ви можете побачити дозволи, які він використовує, діяльність, яку він зробив, послуги, сертифікати, ресурси та багато іншого.

 

Ця детальна інформація про програми дуже корисна, і ви отримуєте уявлення про те, що додаток здатний робити за кадром. Є багато інших функцій, таких як налаштування, звіти про використання програм та багато іншого, що є частиною преміумверсії. З огляду на це, безплатної версії має бути достатньо для ваших потреб.

 • Простий та мінімальний користувальницький інтерфейс
 • Повний контроль над вашими програмами від вилучення файлів .apk до їх видалення
 • Перегляньте детальну інформацію про додатки
 • Зрозумійте ієрархію програм

Ціна: Безплатно (пропонує покупки в додатку)

Skit - менеджер приложений
Skit - менеджер приложений

Taskade

Якщо ви хтось, хто керує командою людей, то ми маємо для вас щось цікаве. З пандемією COVID і всім, що працює «З дому», буде дуже корисним інструмент, який допоможе вам керувати та організувати команду. Ну, Taskade служить тій же меті. За допомогою програми ви можете організовувати та співпрацювати з віддаленими або розподіленими командами в режимі реального часу.

Додаток містить безліч функцій, таких як управління завданнями, написання нотаток, відеоконференція з вашою командою та багато іншого – все в одному місці. Додаток також дозволяє спілкуватися з членами вашої команди в режимі реального часу. Ви можете додавати проєкти та пов’язаних членів команди, що дозволяє ефективно планувати, організовувати та відстежувати їх. Додаток також дозволяє користувачам створювати кілька робочих областей, щоб набагато краще організувати роботу. Наприклад, ви можете створити кілька робочих просторів для дизайну, маркетингу, інженерії та інших підрозділів.

Навіть якщо ви не керуєте командами, ви можете використовувати його і для особистого користування. Наприклад, ви можете створити кілька робочих областей, щоб класифікувати ваші завдання. Ви також можете використовувати всі різні функції для своєї особистої продуктивності. Загалом, Taskade – це потужний інструмент, який може допомогти вам перезарядити продуктивність вашої команди. Ще одна хороша річ – це те, що додаток абсолютно безплатний. Для деяких додаткових функцій, таких як теми, наклейки та інші налаштування, вам доведеться викласти пару доларів.

Ось короткий огляд усіх основних функцій, які ця програма пропонує:

 • Створіть красиві списки завдань, нотатки, контури
 • Діліться та співпрацюйте з іншими членами команди
 • Робота в чаті та відстеження в режимі реального часу
 • Необмежена кількість вкладених контурів
 • Можливість організації проєктів за тегами та встановлення їх пріоритетів
 • Складання проєктів для кількох членів команди
 • Простий і безплатний досвід

Ціна: Безплатно (пропонує покупки в додатку)

Taskade - AI List, Notes, Chat
Taskade - AI List, Notes, Chat
Developer: Taskade
Price: Free

Article Reader Offline

Article Reader Offline – це досить простий додаток, який досконало виконує цілі, для яких він був розроблений. Як випливає з назви, програма дозволяє читати статті, які ви знайшли в Інтернеті, без будь-якого підключення до Інтернету. Це трапляється майже весь час: ви переглядаєте Інтернет, а потім натрапляєте на цікаве посилання. Якщо у вас немає часу прочитати його відразу, ви можете просто додати його в цей додаток. Він завантажить вміст для споживання в автономному режимі пізніше. У вас є навіть можливість експортувати ці статті у формат PDF, а потім поділитися ними з друзями або просто перенести їх на інші пристрої. Додаток також підтримує промовляння тексту в аудіо, що дозволяє вам слухати статтю, якщо вам не хочеться її читати. Це досить акуратне доповнення, яке оцінить більшість користувачів.

 

Оскільки програма досить проста, вона крихітна і пропонує швидку роботу. Метою програми є надання вмісту в автономному режимі. Ось чому розробник вирішив не розміщувати на ньому жодної реклами. Ви навіть можете налаштувати деякі аспекти програми, такі як шрифти, яскравість, розмір шрифту тощо. Він також підтримує темний режим, тому це також чудове доповнення. Article Reader Offline – це простий додаток, який не містить жодних забобонів, що робить його чудовим доповненням до наших найкращих безплатних програм та ігор для Android.

 • Простий у використанні за допомогою простого користувальницького інтерфейсу
 • Підтримує темний режим
 • Дозволяє налаштувати різні аспекти читання
 • Підтримує мовлення тексту в аудіо
 • Повністю безплатний, без жодної реклами

Ціна: Безплатно

Collections

Collections – це унікальний додаток для шпалер, який приносить на стіл шпалери ручної роботи високої роздільної здатності. Усі шпалери в цьому додатку відповідають певній темі на основі колекції. Наприклад, ми розглядаємо колекцію Flow, яка забезпечує плавні та плавні градієнти. Існує ще колекція Arch, що містить векторизовані шпалери, пов’язані з архітектурою. Остання колекція, яку ми розглядаємо – це Cycle, яка приносить 3D-рендеровані стіни, пов’язані з геометрією.

Як уже згадувалося раніше, програма надає шпалери вищої роздільної здатності до 2000 × 4000 пікселів. Завдяки цим зображенням у високій роздільній здатності шпалери на вашому пристрої виглядають приголомшливо. Додаток також стискає зображення, але це теж розумно, щоб збалансувати якість та розмір. Найкраща частина цього додатку полягає в тому, що розробники постійно додають нові шпалери до однієї з трьох згаданих колекцій. Насправді програма щотижня приносить п’ять шпалер, що досить привабливо.

Додаток може мати більше колекцій, але вже чинні також містять чудові шпалери. Сподіваємось, ми можемо побачити ще кілька колекцій далі.

 • Чистий і мінімальний інтерфейс користувача
 • Колекція приголомшливих шпалер з високою роздільною здатністю
 • На вибір три колекції – Flow, Arch та Cycle
 • П’ять нових шпалер щотижня

Ціна: Безплатно

Collections Wallpapers
Collections Wallpapers
Developer: Lor and Company
Price: 139,00 ₽

Art Puzzle

Останній тиждень я грав у гру Art Puzzle на своєму смартфоні Android. Ця гра достатньо розслабляє завдяки приємній естетиці та унікальним барвистим головоломкам. У додатку ви вирішуєте приховані кольорові головоломки, які потім складають гарний пейзаж. Вам дають кілька кольорових частин головоломки, і тоді вам доведеться перетягувати їх до самої головоломки у правильне положення, звичайно.

Після вирішення головоломки ви отримаєте естетично приємні декорації. Це додаткова програма, що означає, що грати в неї досить просто і легко. Ви зможете легко розгадувати головоломки. Ідея цього додатка – це спокійна гра, що робить його ідеальним для зняття стресу. Існує незліченна кількість малюнків, на які можна нанести кольори. Що ще цікавіше — кожна ілюстрація має історію, яку ви розблоковуєте після розгадування головоломки.

Загалом, ви дивитесь на унікальний ігровий досвід, наповнений спокійними відчуттями, розслабляючими творами мистецтва та багатьма іншими. Не дивно, що це в наших кращих безплатних додатках та іграх для Android.

 • Унікальний досвід гри
 • Злиття мистецьких розмальовок та головоломок
 • Естетично приємні твори мистецтва
 • Безплатний додаток, але з кількома оголошеннями

Ціна: Безплатно (пропонує покупки в додатку)

Walk Master

Walk Master – це ще одна весела гра, яку ви можете грати на своєму смартфоні Android. Це заголовок симулятора аркадної ходьби, який є досить цікавим та складним. Це абсолютно безплатно, що завжди добре. У додатку ви навчитеся ходити та стрибати по лісу та фермах. Щоб стати Майстром прогулянок, вам потрібно стрибати з майстерністю, та точністю.

Є кілька рівнів, які ви можете поступово досліджувати. Насправді розробники продовжують додавати нові рівні в гру. Є близько 29 унікальних персонажів, тому вам ніколи не нудно, а також є інші персонажі для вивчення. Щоб стати майстром ходьби, потрібно мати точне управління.

Хоча ідея програми може звучати дивно, геймплей досить веселий і захопливий. Варто спробувати, і враховуючи, що це безплатна гра, тож вам нічого втрачати.

 • Кілька рівнів для вивчення
 • Регулярно продовжують додавати нові рівні
 • 29 унікальних персонажів
 • Веселі та складні титули

Ціна: Безплатно

Walk Master
Walk Master
Developer: Two Men and a Dog
Price: To be announced

Ось і все для цього тижневого видання. Наступного тижня ми повернемось із ще веселішими та цікавішими найкращими безплатними програмами та іграми для Android. Залишайтеся з нами, щоб отримати більше.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua