Google зробить Voice Assistant розумнішим

Стало відомо, що Google тестує нову опцію, яка дозволить власникам смартфонів зупиняти будильники та відповідати на вхідні дзвінки одним словом, наприклад, “зупинити”. Вам більше не потрібно вимовляти “Ок Google” на початку або підіймати телефон. Тобто голосовий помічник Google стане трохи розумнішим.

Google зробить голосового помічника для смартфонів розумнішим

За даними The Verge, цей варіант з’явився в загадкових обставинах під назвою “Guacamole”. Він з’явився в додатку Google для деяких користувачів. Нова опція дозволяє виконувати дії зі смартфонів, вимовляючи прості та короткі фрази «зупинити», «відповісти / пропустити дзвінок».

Ця функція давно використовується на розумних колонках Google Home або Nest Hub. Компанія заявила The Verge, що “постійно експериментує з новими способами покращення загальної роботи Google Assistant”. Поки що Google не дає додаткової інформації щодо цього.

Варто згадати, що нещодавно Google нещодавно випустив нову версію свого Google Voice Assistant у всьому світі. Це нове оновлення постачається із підтримкою допомоги у водінні для більшості країн та регіонів.

 

Google зробить Voice Assistant розумнішим

Google додає до мобільного додатка YouTube можливість вибору якості відеозапису за замовчуванням

9to5Google повідомляє, що Google оновив мобільний додаток YouTube із додатковими параметрами для встановлення параметрів якості відтворення відео за замовчуванням. Раніше єдиним варіантом була функція автоматичного вибору якості.

Тепер користувачі можуть за бажанням вибрати автоматичне використання найкращої якості, а також, навпаки, автоматичну активацію оптимальних параметрів для економії енергії та Інтернет-трафіку.

Ви також можете перейти до розділу додаткових налаштувань якості відео в налаштуваннях програми та вибрати, який режим автоматично вмикати при використанні Wi-Fi або стільникової мережі. Як зазначає 9to5Google, у режимі найкращої якості роздільна здатність відео обмежується 720p, тоді як у режимі економії даних якість може варіюватися від 144p до 480p. Ви можете вручну встановити роздільну здатність до 4K UHD.

Розширені налаштування якості відтворення поступово розповсюджуються на пристрої Android та iOS. Потрібна остання версія клієнта YouTube. Щоб переконатися, що вона доступна, перейдіть до відповідного розділу в App Store або Google Play.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: