Apple випускає iOS 14.6, iPad OS 14.6 та watchOS 7.5

Попри те, що iOS 14.5 ще не вийшла для широкого загалу, Apple вже розпочала публічне бета-тестування iOS 14.6. Каліфорнійський технічний гігант випустив перші публічні бета-версії iOS 14.6, iPad OS 14.6 та watchOS 7.5.

Apple випускає публічну бета-версію iOS 14.6, iPad OS 14.6 та watchOS 7.5

Експерти 9to5Mac ще не вивчили всіх нових функцій операційної системи, але припускають, що iOS 14.6 містить в собі перероблений додаток Podcasts, який має функції, необхідні для реалізації платних підписок. Цікавим нововведенням є спрощений перехід від тестових версій операційної системи до стабільних за допомогою пункту «Оновлення програмного забезпечення» в налаштуваннях iOS. Загалом, свіжа прошивка практично така ж, як iOS 14.5, але передбачається, що з виходом наступних бета-версій вона придбає нові функції.

Нагадаємо, що наступного тижня Apple випустить стабільну версію довгоочікуваного iOS 14.5. Разом з його випуском набудуть чинності нові правила конфіденційності. Крім того, у цій версії ОС можна буде змінити голос Siri та безліч інших, менш масштабних інновацій.

 

Нові чутки про iOS 15

Нещодавно Apple оголосила дату, коли ми зможемо поглянути на нову iOS 15; це відбудеться під час WWDC з 7 по 11 червня. І хоча до цієї події залишилось досить багато часу; шукачам витоків вдалося знайти цікаві деталі, які будуть серед майбутніх нововведень в iOS 15. Таким чином, з’явилися повідомлення про можливе перероблення центру управління, який запозичить мінімалістичний вигляд з останнього оновлення macOS Big Sur.

Непрямим підтвердженням цього можуть бути піктограми прикладних програм Apple, які також нещодавно почали успадковувати об’ємний дизайн від настільної ОС Apple. Джерела також говорять про появу гнучкої функції налаштування шляхом реорганізації кнопок і панелей шляхом перетягування. Крім того, раніше була інформація про можливе повернення сканера відбитків пальців Touch ID і навіть вдосконалені дисплеї для iPhone 13.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua