Samsung працює над смартфоном Tri-fold з S Pen

Samsung запатентувала незвичайний дизайн складного гаджета, призначеного для розв’язання двох важливих проблем одночасно. На додаток до величезної, за мірками смартфонів, площі дисплея концепція передбачає оригінальний спосіб розміщення електронної ручки, який не вимагає спеціального відсіку у футлярі.

Згідно з документацією головною особливістю смартфона буде можливість згинати екран вздовж двох ліній одночасно. У цьому випадку виробник розглядає різні версії пристрою, що складаються як всередину, так і зовні. В обох випадках стилус розміщується між зігнутими частинами гаджета; прикріплюючись до тіла і поповнюючи заряд власного акумулятора.

Також на патентних зображеннях пристрій представлений з подвійним фронтальним датчиком, вбудованим в дисплей, та п’єзоелектричним динаміком. Основна камера пристрою, розташована на задній панелі, включає два датчики та світлодіодний спалах. Джерело не повідомляє про технічні характеристики, можливу дату оголошення та очікувану вартість пристрою.

Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 2 отримають захист IP

Виробники навчили нас, що флагмани пропонують захист IP68, що дозволяє безпечно брати їх із собою у ванну або на пляж. Складні пристрої, включаючи Galaxy Fold і Galaxy Flip, не працюють таким чином, вони не мають водостійкості. Природно, що власники таких дорогих пристроїв хотіли б отримати певний рівень гарантії, що пристрої не будуть страждати від вологи або піску.

Нещодавно Sammobile повідомив, що майбутні представники сімейств складних смартфонів Galaxy Z Fold 3 та Galaxy Z Flip 2 повинні бути захищені від води та пилу, тобто вони запропонують клас захисту IP. На цей момент немає розуміння того, про який стандарт захисту ми говоримо. Чи буде це базовим рівнем із мінімальним захистом від бризок IP54 чи максимальним IP68, що дозволяє його на короткий час занурювати у воду, інформації немає. У будь-якому випадку, якщо Samsung досягне успіху, тоді його нові продукти стануть першими на ринку захищеними IP-пристроями.

Samsung планує випустити Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 2 пізніше цього року. Приблизно ми говоримо про липень чи серпень. Компанія обмежиться випуском цих двох моделей. Чутки про те, що цього року може бути чотири складні мобільні телефони Samsung, джерело заперечує. Ми очікуємо, що Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 2 працюватимуть на чіпі Snapdragon 888, пропонують 256 ГБ постійної пам’яті, перші з новачків повинні отримати подвійну батарею із загальною місткістю 4275 мАг та підтримку стилуса. Хоча є прогнози, що Galaxy Z Fold 3 буде ушанований чипом Exynos 9925 з графікою AMD.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua