Розробники додатків побоюються Apple і Google

Конфлікт між Apple та Epic Game, до якого приєднались інші компанії; далекий від свого припинення, і битва триває. Сторонам, що конфліктують, вдалося звернути увагу на проблему з боку влади й Сенат США почав розбиратися з тим, що відбувається.

Вчора відбулися слухання в судовому комітеті законодавчої влади з питань конкуренції, дотримання антимонопольного законодавства та прав споживачів від  магазинів програм Apple та Google. На нього були запрошені як представники двох компаній, так і розробники додатків.

Під час обговорення теми, розробники програмного забезпечення висловили своє невдоволення великими комісіями, які Apple і Google стягують за будь-які транзакції в додатках. Але ще більше викликає занепокоєння політика компанії щодо роботи власних магазинів додатків. Зокрема, ніщо не заважає двом гігантам змінювати правила гри й чинити вигнання небажаних додатків з полиць за будь-які правопорушення. Якщо ви не послухаєтесь, існує ризик бути вигнаним. Це саме те, що сталося з Epic Game, яка, всупереч правилам, встановленим Apple, додала власний платіжний інструмент до гри Fortnite.

Apple і Google готові переслідувати будь-кого, хто наважиться посягати на їх основи в App Store і Google Play

Розробники виступають проти монополії, створеної Google та Apple. Ті диктують правила, і творці програмного забезпечення повинні їх виконувати, якщо вони хочуть, щоб їхні твори потрапили в App Store та Google Play. Але все це призводить до того, що малі забудовники закривають перспективні проєкти, тоді як інші – змушені скоротити власне фінансування, лише щоб витримати 30% гонорару.

Цікаво, що під час слухань розробники додатків скаржились на загрози, які вони отримують від Apple та Google, якщо раптом недоброзичливо висловлюються про політику компаній щодо власних магазинів додатків. Природно, обидва гіганти заперечують звинувачення і додають, що їм потрібна плата в розмірі 30% для покриття витрат на розповсюдження додатків та забезпечення їх безпеки.

Подивимось, чим закінчиться протистояння, чи зможуть розробники додатків за допомогою влади повернути Apple і Google на правильний шлях.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua