One UI 3.1 на базі Android 11 для Samsung Galaxy M40

Samsung робить чудову роботу щодо Android 11 для своїх смартфонів. Ми швидко рухаємось у напрямку випуску Android 12, але багато компаній ще не надали Android 11 для пристроїв, випущених з Android 10. У зв’язку з цим корейська фірма робить все, щоб залишити своє минуле позаду. Якщо ви пам’ятаєте, Samsung була одним зі смартфонів, що сприяли постійній фрагментації Android. Але це змінилося з появою One UI. Сьогодні компанія додає ще один смартфон середнього класу до списку смартфонів з Android 11 – Galaxy M40.

Це великий сюрприз, коли Samsung Galaxy M40 отримує оновлення для Android 11. Ми майже впевнені, що Samsung з минулого не надав більше одного оновлення для пристрою, який знаходиться між сегментами нижчого та середнього рівня. Однак, як ми вже згадували вище, компанія докладає всіх зусиль, щоб очистити своє ім’я та забезпечити послідовну програмну підтримку всіх смартфонів, незалежно від того, належать вони до преміумкатегорій або середнього рівня. Galaxy M40 прибув з Android 9 Pie й отримав оновлення для Android 10 у березні минулого року. Зараз Android 11 буде другим основним оновленням програмного забезпечення, яке надійде для цього телефону. Ми припускаємо, що це кінець лінійки для смартфона 2019 року з точки зору основних оновлень Android. Однак Samsung все одно може вчасно вносити виправлення безпеки для цього телефону.

One UI 3.1 надійшов до Galaxy M40 з новими функціями та вдосконаленнями

Нова прошивка Galaxy M40 постачається з номером версії M405FDDU2CUC6 і вимагає великої кількості місця – 2 Гб. Він поставляється з виправленням безпеки Android від березня 2021 року. Окрім Android 11, ми маємо останній інтерфейс Samsung One UI 3.1. Нове оновлення постачається з оновленими візуальними елементами, покращеннями дизайну та покращенням продуктивності. Що стосується програмного забезпечення Google, воно додає бульбашки чату, одноразові дозволи для мікрофона та місцеперебування, сповіщення про розмову, віджет мультимедіа в меню швидких налаштувань та новий додаток клавіатури Samsung.

Варто зазначити, що оновлення поступово надходить до Індії. Samsung випускає прошивку для обмеженого загалу. Тоді, якщо все пройде гладко, компанія розпочне ширше впровадження впродовж наступних кількох днів. Якщо ви нетерплячі, ви можете спробувати свою удачу, перейшовши до Налаштування >> Меню оновлення програмного забезпечення, щоб перевірити це вручну.

Як ми вже згадували вище, досить дивно бачити, як дворічний смартфон отримує Android 11. Це, безумовно, приносить надію для власників усіх перших смартфонів Galaxy A та M, які вийшли у 2019 році.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua