Xiaomi випустила стабільну версію MIUI 12.5. Вже сім пристроїв отримали оновлення

Китайський виробничий гігант Xiaomi вже давно працює над оновленням MIUI 12.5. Багато його пристроїв отримували бета-версію цього оновлення. Однак є новий звіт щодо оновлення MIUI 12.5. Сьогодні вранці Xiaomi MIUI офіційно оголосила, що зараз випускає першу партію стабільної версії MIUI 12.5. Звичайно, це оновлення розповсюджуватиметься на смартфони Xiaomi партіями. Таким чином, ми не очікуємо, що всі смартфони Xiaomi одночасно отримають стабільну версію MIUI 12.5.

За даними Xiaomi, у цій першій партії є сім (7) пристроїв. Смартфони – Xiaomi Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro, Mi 11, Mi 10 Ultra, Mi 10 Pro, Mi 10 та Mi 9 SE. Отже, в основному це оновлення Mi 11, Mi 10 і Xiaomi Mi 9 SE. Це останні флагмани Xiaomi за останні два роки. Не зовсім дивно, що вони першими отримали стабільне оновлення MIUI 12.5. На жаль, офіційний представник не згадав про регіони, в яких зараз розсилається це оновлення. Однак ми всі знаємо, що оновлення OTA зазвичай розгортаються поступово. Це означає, що всі блоки цієї серії не отримуватимуть оновлення одночасно. Якщо ви не отримали запит OTA, не хвилюйтеся, він надійде найближчими тижнями. Крім того, ви можете перейти до «Налаштування» – «Мій пристрій» – «Про цей телефон», щоб перевірити наявність нових оновлень системи.

MIUI 12.5 вийшов минулого року

Під час запуску Xiaomi Mi 11 у грудні минулого року, Xiaomi також випустила систему MIUI 12.5. Ця нова система від Xiaomi також пропонує MIUI+, який має ще деякі функції. За допомогою цієї системи користувачі можуть переглядати мобільні сповіщення на своїх ПК, а також копіювати текст на мобільний телефон та вставляти його безпосередньо на комп’ютер. Крім того, користувачі MIUI+ можуть також скопіювати знімок екрана на свої смартфони та вставити його безпосередньо на свої комп’ютери. Простіше кажучи, MIUI+ робить співпрацю між смартфоном та ПК безперебійною.

Відповідно до графіка випуску, перша партія версій для розробки MIUI 12.5 була протестована 28 грудня 2020 року. У середині січня 2021 року компанія розпочала публічне бета-тестування партіями. Графік випуску також показує, що перша партія стабільних версій буде доступна в кінці квітня. Таким чином, компанія точно встигла з цим оновленням.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: